مقالات فلزیاب

فلزیاب و طلایاب ایرانی

فلزیاب و طلایاب ایرانی

آیا شما هم از کاوشگران گنج و دفینه در کشور ایران می باشید؟ آیا شما نیز  به ردیابی اهداف مختلف مدفون شده و پنهان شده در هر مکانی می باشید؟ پس به طور حتم برای دستیابی به اهداف خود و برای رسیدن به خواسته های خود؛ نیاز به خرید و استفاده از یک فلزیاب و طلایاب ایرانی خواهید داشت.

اما چرا باید برای گنج یابی از دستگاه های ایرانی استفاده کرد در حالی که در کشور انواع فلزیاب های خارجی حرفه ای وجود دارد؟ این سوال می تواند ذهن بسیاری از کاوشگران را به خود مشغول کند. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از ناگفته های دستگاه های فلزیاب خارجی را برای شما بازگو کنیم.

 • به دلیل فواصل زیاد؛ واسطه های زیاد؛ تفاوت قیمت در ارز ها؛ این دستگاه ها دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند
 • به دلیل نبود نمایندگی های قانونی و معتبر دو اتفاق رخ خواهد داد :
 1. امکان و احتمال خرید یک دستگاه فلزیاب جعلی و با نام یک فلزیاب اصل بسیار بالاست.
 2. امکان گارانتی و خدمات پشتیبانی و استفاده از آن ها وجود نخواهد داشت.
 • رابط کاربری سخت و عدم امکان کاوشی راحت
 • سیستم کاوش ناسازگار با خاک کشور و به طبع کاوش با خطای بسیار زیاد
 • احتمال تعمیر و ارتقای بسیار ناچیز
فلزیاب و طلایاب ایرانی
فلزیاب و طلایاب ایرانی

برخی از انواع فلزیاب و طلایاب ایرانی

در سطر های بالا با برخی از مهم ترین دلایل توصیه به عدم استفاده از دستگاه های فلزیاب خارجی را برای شما عزیزان شرح دادیم. اگر بخواهیم به صورت ساده؛ دلیل توصیه به استفاده از دستگاه های فلزیاب ایرانی را برای شما شرح دهیم. باید بگوییم دلایلی دقیقا خلاف موارد یاد شده؛ می تواند نکات بسیار خوبی برای خرید یک فلزیاب ایرانی باشد. سیستم های ایرانی به دلیل تولید داخل و تعیین قیمت با ریال دارای قیمت های بسیار پایین تری می باشند. امکان خرید فلزیاب اورجینال؛ در صورت دقت کافی؛ وجود دارد. شما با خرید فلزیاب از کمپانی معتبر می توانید گارانتی و پشتیبانی مورد نیاز خود را داشته باشید. و موارد بسیار دیگری که می تواند کمک کننده شما در این راه باشد.

 • فلزیاب AJM BUGLE
 • فلزیاب AJM 13300
 • فلزیاب ZICCO X2
 • فلزیاب AUR 370
 • فلزیاب TACHAR T1

چگونه می توان از اصالت گنج یاب اطمینان حاصل کرد؟

یکی از مهم ترین موارد و مسائلی که در خرید فلزیاب و گنج یاب وجود دارد؛ نحوه اطمینان از کیفیت و اصل بودن دستگاه ها می باشد. تشخیص یک دستگاه اورجینال کار ساده ای نمی باشد و نیاز به تخصص و همچنین تجربه زیادی دارد. اما کاوشگران حتی مبتدی ترین آنها نیز می توانند تا حد زیادی با انجام تنها یک کار؛ از کیفیت و اصالت دستگاه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنند. تست دستگاه فلزیاب در یک محیط واقعی و خارج از فروشگاه نکته می باشد که کمتر کسی بدان اهمیتی که لازم است را می دهد. در صورتی که در یک تست؛ می توان تمامی نقاط قوت و ضعف دستگاه و همچنین قابلیت های آن را بررسی و مشاهده کرد.

گنج در کجا وجود دارد؟

همان طور که می دانید کشور ایران یک کشور دارای تمدن و سابقه ای کهن می باشد. در کشور ما روزانه کاوش ها و حفاری های زیادی انجام میگیرد. بخشی از این فعالیت ها توسط باستان شناسان و بخش زیادی را نیز کاوشگران گنج شامل می شود. اما همان طور که می دانید حفاری به منظور گنج یابی غیر قانونی بوده و دارای مجازات می باشد. از این رو اکثر حفاری ها در طول شب انجام می شود. به همین منظور باید از دستگاه های فلزیاب حرفه ای استفاده کرد. این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد که در کجا گنج وجود دارد. تا کنون یک الگوی مشخص برای رسیدن به پاسخ این پرسش؛ پیدا نشده است. اما می توان احتمال وجود گنج را در اطراف سازه های باستانی و آثار تاریخی؛ بسیار زیاد دانست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا