مقالات فلزیاب

فلزیاب نوین

فلزیاب نوین

پیشرفت علم باعث پیشرفت تمامی جوانب زندگی شده است، بوجود آمدن تکنولوژی های مختلف، باعث افزایش عملکرد و کارایی دستگاه های مختلف شده است. از دستگاه های پر کاربرد این روز ها، انواع دستگاه های فلزیاب، گنج یاب و طلایاب می باشد، که تکنولوژی های جدید باعث تغییرات زیادی در نحوه کاوش آنها و کارایی آنها شده است. با بوجود آمدن فلزیاب های نوین به قدری کاوش راحت و لذت بخش شده است که حتی مبتدی ترین افراد نیز به راحتی قادرند تا اعماق بالایی اهداف خود را ردیابی و شناسایی کنند. انواع ردیاب های دفینه، اسکنر ها گنج یاب های تصویری و مواردی از این قبیل جزو این دسته از فلزیاب ها می باشد.

فلزیاب نوین
فلزیاب نوین

برخی از فلزیاب های نوین و قدرتمند بازار داخلی

فلزیاب تچر تی 1

استفاده از سیستم های جدید در طلایاب ها باعث رسیدن کاوش گر به اهداف خود خواهد شد و موفقیت در کاوش را به دنبال خواهد داشت. این دستگاه گنج یاب حرفه ای و خاص از سه سیستم لوپی با قدرت عمق زنی 12 متر، سیستم یون یاب با قدرت نفوذ 12 متر، سیستم اسکنر تصویری به وسیله سنسور مگنومتر که قدرت عمق زنی 15 متری را برای کاوشگر فراهم می آورد طراحی و ساخته شده است. این دستگاه دارای قابلیت تفکیک و جداسازی فلزات با ارزش و مد نظر کاوشگر از سایر فلزات می باشد که در خاک های آلوده و پر املاح کشور ایران دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

فلزیاب AJM 13300

این دستگاه فلزیاب نوین از دو سیستم آنتی و بوقی ساخته شده است که در مجموع تا عمق 15 متر را برای کاوشگر فراهم می آورد. این دستگاه دارای قابلیت حذف املاح و جداسازی فلزات مزاحم را دارا می باشد. فلزیاب ای جی ام قابلیت اتصال به کویل یک متری را دارد که برای کاوش در عمق های بالا بسیار کاربردی و ضروری می باشد. این فلزیاب اورجینال ایرانی برای سکه یابی بهینه و ارتقا یافته است که  اطلاعات کاوش را در صفحه نمایش رنگی خود به نمایش می گذارد. این دستگاه با لوازم کاربردی همچون کیف حمل و محافظ، هدفون حرفه ای برای دریافت دقیق تر صدای کاوش و باتری قدرتمندی که قابلیت کاوش تا 8 ساعت را فراهم می کند، ارائه می شود.

فلزیاب AUR 370

 گنج یاب AUR 370 یک سیستم سه کاره مکملی (نقطه زن – آنتنی – اسکنر) می باشد که نظر طراحی و رابط کاربری بسیار حرفه ای می باشد و با ویژگی هایی که ساخته می شود که می تواند هر نوع فلزی را کشف کند. سیستم اسکنر تصویری این دستگاه از دو سنسور بسیار پیشرفته مگنومتر ساخته شده است که باعث شده است تصاویر کاوش از کیفیت بالایی برخوردار باشند. این دستگاه اطلاعات کاوش را در عمق 12 متری زمین به وسیله برنامه ویژوالایزر پردازش و بررسی می کند.

جهت خرید این محصولات با کیفیت و حرفه ای فقط کافیست با شماره تلفن 09917579030 تماس حاصل فرمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا