مقالات فلزیاب

فلزیاب موبایلی

فلزیاب موبایلی

استفاده از دستگاه های فلزیاب؛ به دلیل قابلیت های زیاد و کاربرد هایی که به کاربران و کاوشگران گنج ارائه می دهند؛ بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو؛ استفاده از این ابزار های پر کاربرد؛ دارای علاقه مندان و زیادی می باشد. استفاده از این ابزار ها باعث شده است تا؛ هر فردی که به این عرصه علاقه دارد؛ فارغ از در نظر گرفتن سن و سال؛ تجربه و آشنایی با این مبحث؛ به راحتی قادر باشد تا به اهدافی که در  سر دارد؛ دست پیدا کند. البته جا دارد این موضوع را نیز مطرح کنیم که؛ پیشرفت علم در این عرصه نیز تاثیرات مثبت زیادی گذاشته و امروزه این صنعت یکی از پیشرو ترین و مدرن ترین فعالیت های موجود می باشد. یکی از محصولاتی که باعث شده است تا افراد زیادی وارد این عرصه شوند؛ فلزیاب موبایلی می باشد.

فلزیاب موبایلی
فلزیاب موبایلی

بررسی فلزیاب موبایلی

فلزیاب ها در ابتدایی ترین مفهوم خود؛ دستگاه هایی می باشند که قادر به ردیابی و جستجوی اهداف فلزی می باشد. با اطلاع از این موضوع می توان این را دریافت که؛ فلزیاب موبایلی دستگاه فلزیابی می باشد که با استفاده از موبایل این عمل را انجام می دهد. همان طور که می دانید تکنولوژی رفته رفته با پیشرفت خود باعث شده است تا حجم دستگاه ها و ابزار های مختلف و همچنین؛ قدرت آنها نیز افزایش یابد. این دو گزینه از مهم ترین مواردی می باشد که علم و تکنولوژی باعث آنها شده است.

اگر بخواهیم یک مثال ساده و مشخص از این مورد بیان کنیم؛ این مطلب را عنوان خواهیم کرد که دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات و دیتا ها؛ همانند هارد کامپیوتر ها در نمونه های اولیه خود بسیار بزرگ بوده و ظرفیت آنها نیز در مقایسه با پیشرفت کنونی؛ بسیار ناچیز. هارد ها در گذشته به عنوان مثال با ظرفیت 2 مگابایت از میزان حجمی برخوردار بودند که برای جا به جایی آنها؛ از گاری های بزرگ و چندین نفر استفاده می کردند. اما اکنون با حجمی بسیار کوچک؛ ظرفیت های چند تراباتی را عرضه می کنند.

فلزیاب موبایلی
فلزیاب موبایلی

این موضوع در مورد فلزیاب ها نیز صدق میکند. علاوه بر این که قدرت فلزیاب های اولیه بسیار ناچیز و دارای خطای زیادی بودند؛ حجم آنها بقدری بزرگ بود که باید چندین مرد برای حمل آنها حضور می داشته اند. اما اکنون حتی کودکان نیز می توانند ای ابزار های قدرتمند را به راحتی حمل و استفاده کنند. از جهتی قدرت آنها به میزانی افزایش پیدا کرده است که به راحتی می توان تا عمق های 20 متر زمین را نیز کاوش کرد. دستگاه های موبایلی به همین صورت می باشند.

کاربرد این فلزیاب در گنج یابی

همان طور که می دانید کاوش و ردیابی گنج و دفینه در کشور ما دارای ممنوعیت قانونی می باشد. هر چند سایر فلزیاب ها در سایز پیشرفت زیادی کرده اند؛ اما این دستگاه ها کاوش دفینه را تا حد زیادی راحت کرده است. چرا که این دستگاه با استفاده از نرم افزای های خاصی که کمپانی ikpv ارائه می دهند؛ به گوشی موبایل شما متصل شده و در این صورت به راحتی قادر خواهید بود تا بدون جلب توجه به کاوش و گنج یابی خود ادامه دهید.

برخی از سایر محصولات کمپانی ikpv

  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب ANTARES

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا