مقالات فلزیاب

فلزیاب مناسب کودکان | ۵ فلزیاب برای کودکان

فلزیاب کودکان | ۵ فلزیاب مناسب کودکان

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

بازی کردن بچه ها با سرگرمی های مختلف برای بسیاری از دلایل عالی است. پست ما در مورد این است که چرا بچه ها باید فلزی را در طول تعطیلات تابستان مشخص کنند، یک ضربه بزرگ بوده است. برای اطمینان از اینکه بچه ها در هر کاری که دنبال می کنند موفق باشند، به تجهیزات مناسب نیاز دارند. به عنوان یک سرگرمی که عمدتا توسط بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد، پیدا کردن یک ماشین برای یک تازه کار ممکن است دشوار باشد. برای دادن یک مکان خوب برای شروع، ما لیستی از ۵ فلزیاب مناسب کودکان را با محدوده سنی مشخص کرده ایم.

۵ فلزیاب مناسب کودکان با محدوده سنی:

فلزیاب Bounty Hunter Junior T.I.D:

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

فلزیاب Junior T.I.D یک فلزیاب بزرگ برای  کوچکترین کاوشگران می باشد که برای سنین ۶ و بالاتر پیشنهاد می شود. در این فلزیاب تفکیک هدف با یک چهره خشن، چهره کنجکاو و یک لبخند نشان داده می شود تا نشان دهد که آیا جستجوی هدف خوب بوده یا نه. برای اینکه بچه ها بدانند که هدف اصلی بالاست، با تصاویری از آهن، طلا ، نیکل چاپ می شود. حتی یک شاخص عمودی بصری وجود دارد که وقتی کویل خیلی نزدیک به زمین است هشداری می دهد. کودکان حتی می توانند اهداف را که نمی خواهند با یک دکمه نادیده بگیرند.

فلزیاب White’s XVenture:

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

فلزیاب XVenture برای کودکان ۷ ساله و با حداقل طول ۲۴٫۵ اینچ ساخته شده است. این فلزیاب بخش های شناسایی هدف را با ۷ روش مختلف با استفاده از چراغ های رنگی و آیکون های که به طور مستقیم در جعبه کنترل فلزیاب ساخته شده برای بچه ها طراحی کرده است. قدرت دستگاه تنها بسته به میزان عمق هدف تغییر می کند. بنابراین، فقط به این دلیل که یک شاخص عمودی بصری وجود ندارد، می توانید یک ایده خوب و مناسب از نحوه عملکرد عمیق آن را بدست آورید.

فلزیاب Minelab GO-FIND 22:

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

جمع و جور ترین فلزیاب در این لیست فلزیاب GO-FIND 22 است که عرض آن کمتر از ۲۲ اینچ می باشد. اجازه ندهید اندازه آن شما را فریب دهد، این دستگاه می تواند به خوبی در پارک بدون لمس کردن تنظیمات هر چیزی تشخیص را دهد. ویژگی Easy Trak برای تنظیم سر و صدا به شما کمک می کند تا سریع تر هدف را پیدا کنید. وقتی صحبت از هدف که می شود صفحه LCD تمام اهدافی را که می تواند انتخاب کند را نشان می دهد و  آیکن سیگنال درحال چشمک زدن است. این تنها دو بخش دارد، اما این به جوانان کمک می کند تا بدانند که کدام یک از سیگنال ها بد به نظر می رسد. این واقعا می تواند کمک کند تا بچه ها اطمینان حاصل کنند که به همه چیزهایی که نیاز به یادگیری دارند، غلبه می کنند – مانند قدم زدن قبل از پیاده روی.

فلزیاب Teknetics Digitek:

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

فلزیاب Digitek به طور خاص برای نوجوانان و جوانان ساخته شده است. این دستگاه دارای بسیاری از ویژگی های مشابه فلزیاب های حرفه ای است که فقط در ارتفاع دستگاه متفاوت می باشند. این یک فلزیاب میان راه برای یک مدرسه متوسطه است که برای چندین سال تشخیص داده شده است. چون آنها درک خوبی از سرگرمی دارند و فلزیاب های دیگر آنها را از رشد باز می دارد ، اما فلزیاب های پیشرفته برای طول و قد بلندشان خیلی بزرگ هستند.

فلزیاب Garrett ACE 150:

فلزیاب مناسب کودکان
فلزیاب مناسب کودکان

فلزیاب ACE 150 یک فلزیاب سطح بالا است که استفاده از آن آسان می باشد. جعبه کنترل این دستگاه شامل یک دکمه کنترل فشار و یک صفحه LCD بسیار کاربر پسند است. این دستگاه دارای حالت های از پیش تنظیم شده برای جستجو و حساسیت می باشد که می توانید اطمینان حاصل کنید که نوجوانان در زندگی شما اهداف خوبی را بدون هیچ زحمتی دریافت خواهند کرد.

این مطلب مرتبط است با :

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. چه جالب. توی ایرانی از فلزیاب چه استفاده هایی میشه توی کشورهایی خارجی چه استفاده ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا