مقالات فلزیاب

فلزیاب مرودشت

فلزیاب مرودشت

امروز می خواهیم به معرفی یکی از دستگاه های خاص و حرفه ای نمایندگی فلزیاب مرودشت اشاره کنیم و با بیان مشخصات و ویژگی های آن شما را در رسیدن به موفقیت در کاوش هایتان یاری کنیم. همان طور که  می دانید این نمایندگی یکی از مهم ترین شعبه های کمپانی ikpv در این شهر می باشد که محصولات بسیار خوبی را عرضه می کند و توانسته در طی چندین سال فعالیت حرفه ای خود، به خوبی خود و تخصص و قدرت خود را به اثبات برساند. این نمایندگی در یکی از مهم ترین شهر های تاریخی کشور فارس و ایران قرار گرفته است تا کاوشگرانی که قصد کاوش در این شهر مهم تاریخی را دارند نیاز به پیمودن مسافت های طولانی را نداشته باشند.

فلزیاب مرودشت
فلزیاب مرودشت

نمایندگی فلزیاب مرودشت

گنج یاب مرودشت دارای سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های ردیاب گنج، فلزیاب های حرفه ای  و سازگار با انواع محیط ها و خاک ها، می باشد که به دلیل استفاده از متریال داخلی توانسته اند قیمت های دستگاه های خود را تا حد زیادی کاهش دهند. همانطور که  می دانید این نمایندگی دارای تعداد زیادی از محصولات فلزیابی حرفه ای می باشد که نیاز های هر سلیقه ای را برطرف می سازد. با ما با معرفی یکی از این محصولات به همراه ما باشید.

فلزیاب LEOPARD 1000

 این دستگاه یکی از با کیفیت ترین و ارزان ترین فلزیاب های موجود در بازار می باشد که از بهترین متریال های داخلی و خارجی (در صورت درخواست مشتری) ساخته شده است. در مجموع این دستگاه ها با ظرافت های خاصی که در طراحی دارد توانایی کاوش و دست یابی به عمق باور نکردنی 7 متری زمین را دارد. از جهتی دیگر این دستگاه در بخش محصولات ردیاب تصویری قرار گرفته که بار دیگر در این بخش نیز توانایی ارائه تصاویر بسیار خوبی را دارد. در مجموع این دستگاه تلفیقی از قیمت مناسب، کیفیت بالا و عملکردی بسیار بالا می باشد که آن را به یکی از اولین انتخاب ها بدل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا