مقالات فلزیاب

فلزیاب قیر

فلزیاب قیر

با معرفی نمایندگی فلزیاب قیر به همراه شما هستیم، با ما همراه باشید تا با آشنایی با این نمایندگی شما نیز از مشتریان پروپا قرص این مجموعه شوید تا دیگر نیازی به پیمودن مسافت های طولانی برای خرید فلزیاب نباشید.

فلزیاب قیر
فلزیاب قیر

قیر یکی از شهر های قدیمی و دارای سابقه طولانی استان فارس می باشد، از زمان های دور این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی مورد توجه همگان بوده و یکی از شهر های مهم آن زمان به شما می رود. به همین دلیل شاهد وجود آثار های باستانی مختلف در آن هستیم. در مسیر رسیدن به آن نیز از سمت شیراز، شاهد وجود برخی از آثار باستانی هستیم که به اهمیت آن شهر می افزاید. با بررسی و مشاهده این اطلاعات می توان دریافت که تمدن های زیادی در آن بوده و به طبع دفینه های زیادی نیز در آن موجود می باشد. با بررسی برخی از اطلاعات در اطراف  این شهر نیز که مسیر عبور و مرور خوانین بوده؛ گاها دفینه های نفیسی کشف می شود.

از  این رو می توان دریافت که وجود یک نمایندگی فلزیابی در این شهر بسیار ضروری می باشد تا نیاز های آن و حومه را برطرف سازد. به همین دلیل کمپانی همیشه در صحنه حاضر ikpv اقدام به اعطا و تاسیس یک نمایندگی در این شهر کرده است تا هم استانی های عزیز مقیم در این شهر نیز از  نعمت استفاده از یک دستگاه خوب و حرفه ای برخوردار باشند.

برخی از محصولات نمایندگی فلزیاب قیر

  • دستگاه فلزیاب PV IMAGING
  • دستگاه فلزیاب COBRA ION
  • دستگاه فلزیاب ANTARES
  • دستگاه فلزیاب ZICCO X2
  • دستگاه فلزیاب HOXNE

این نمایندگی همانند شعبه اصلی خود تمامی محصولات خود را به صورت اورجینال و اصل به همراه ضمانت نامه و گارانتی 11 ساله ارائه می دهد و خریداران گرامی می توانند قبل از خرید، محصول مورد نظر خود را تست و سپس اقدام به خرید نمایند.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا