مقالات فلزیاب

فلزیاب قوی ایرانی

فلزیاب قوی ایرانی

در این مقاله همان طور که مشاهده می کنید؛ میخواهیم فلزیاب های قوی ایرانی را به شما معرفی کنیم. اما قطعا این سوال برای شما ایجاد خواهد شد؛ که چرا فلزیاب ایرانی؛ چرا در میان انبوه فلزیاب های قدرتمند خارجی موردی را به شما معرفی نمی کنیم. با ما با بررسی این موضوع همراه باشید.

فلزیاب قوی ایرانی
فلزیاب قوی ایرانی

فلزیاب ها؛ دستگاه هایی هستند که با توجه به آب و هوا و اقلیم هر منطقه ساخته می شود. دلیل این موضوع نیز برمیگردد به حساسیت بالایی که آنها دارند. به بیان ساده تر؛ هر دستگاه فلزیابی تنها در همان محیطی که ساخته می شود؛ توانایی کاوش صحیح و با عملکرد بالا را دارند. این موضوع یکی از اولین دلایل مهم و ضروری عدم استفاده از دستگاه های خارجی می باشد.

فلزیاب قوی ایرانی

برای ما ایرانیان؛ فاکتور های زیادی در انتخاب فلزیاب وجود دارد. یکی از این فاکتور های مهم و ضروری قیمت فلزیاب می باشد. این موضوع برای ما بسیار مهم می باشد و یکی از؛ اولین نکاتی می باشد که باید در نظر بگیریم. چرا که با افزایش تورم؛ می توان گفت قیمت ها چندین برابر شده است. این وضعیت به گونه ای می باشد؛ که حتی برخی از کاوشگران حتی توانایی خرید فلزیاب ایرانی را نیز نداشته و؛ به اجاره فلزیاب و یا خرید فلزیاب به صورت اقساط؛ روی می آورند. از همین نظر؛ استفاده از دستگاه های گنج یاب خارجی؛ مقرون به صرفه نمی باشد. چرا که آنها بر اساس؛ دلار قیمت گذاری و تعیین ارزش می شوند. به همین دلیل به جرات می توان گفت که با قیمت های نجومی به دست ما خواهند رسید.

برخی از برترین فلزیاب های تولید داخل

  • فلزیاب AUR 370 PLUS،
  • فلزیاب AJM BUGLE،
  • فلزیاب AJM 13300،
  • فلزیاب ZICCO X1،
  • فلزیاب PV IMAGING،
  • فلزیاب ANTARES

جهت خرید؛ ارتقا؛ تعمیر فلزیاب؛ مشاوره؛ و هر گونه خدمات مرتبط می توانید با شماره های 09917579030 و 09917579020 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا