مقالات فلزیاب

فلزیاب فرکانسی

فلزیاب فرکانسی

سیستم های پیشرفته ای در دنیای دفینه یابی مورد استفاده قرار می گیرد. کاوشگران با استفاده از این سیستم ها؛ در صورت وجود یک هدف؛ به راحتی می توانند اهداف مورد نظر خود را پیدا کنند. تکنولوژی باعث شده است تا سرعت کاوش بهبود یافته و با افزایش زیادی رو به رو شود. تجربه یک کاوش خوب و موفقیت آمیز؛ در گرو خرید یک دستگاه فلزیاب خوب و همچنین کسب تجربه و تمرین با دستگاه فلزیاب خود خواهد بود. در صورت رعایت این دو موضوع؛ در صورتی که از نظر موقعیتی در مکان و جایگاه درستی ایستاده باشید؛ به طور حتم به موفقیت خواهید رسید. یکی از جدید ترین و قوی ترین سیستم های کاوش؛ سیستم فلزیاب فرکانسی می باشد. در ادامه کمی بیشتر راجع به این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فلزیاب فرکانسی
فلزیاب فرکانسی

فلزیاب فرکانسی چیست؟

کارشناسان و متخصصین عرصه دفینه یابی, همواره کاوشگران را به استفاده از دستگاه ها و سیستم های بروز ؛ تشویق کرده اند. علت این موضوع نیز؛ بهبود هایی می باشد که به صورت مرتب این دستگاه ها در بروزرسانی ها انجام می گیرند. استفاده از سیستم های جدید و هم قدم شدن با پیشرفت این سیستم ها؛ به طور حتم هر کاوشگری خواهد توانست با سرعت و کیفیت بیشتری به اهداف خود دست پیدا کند.

سیستم کاوش فرکانسی؛ یکی از جدید ترین سیستم هایی می باشد که توسط مهندسین خبره ایرانی طراحی و ساخته شده است. این سیستم نقش بسیار  مهمی را در دستیابی کاوشگران به اهداف هایی دارد که در اعماق بالا قرار دارد. این سیستم ها با نام سیستم های آنتنی نیز به بازار معرفی می شوند. این فلزیاب های قدرتمند در اغلب موارد با استفاده از 2 آنتن و یا بیشتر اقدام به کاوش می کنند. فلزات مختلف دارای فرکانس های مختلف و مختص خود می باشند. این دستگاه با استفاده از این فرکانس ها؛ اقدام به کاوش می کنند. از همین رو نیز دارای عمق کاوش بالایی می باشند. تعیین فرکانس هم به صورت پیش فرض و هم به صورت خوراکی تعبیه شده است.

مورد استفاده این دستگاه ها کجاست؟

این سیستم های ردیاب گنج بیشتر در کشور ایران مورد استفاده قرار می گیرند. عمده ترین دلیل استفاده از این سیستم ها و فلزیاب هایی که بر پایه این سیستم ساخته می شوند؛ دستیابی به عمق بالا می  باشد. همانطور که می دانید در کشور های خارجی دفینه وجود ندارد. اشیای ارزشمندی که مبنی بر گنجینه بجا مانده از دوران کهن باشد وجود خارجی ندارد. چرا که دارای پیشینه تاریخی بسیار اندکی می باشند. از این رو اهدافی که کاوشگران و کاربران آنها دنبال می کنند؛ در اغلب موارد در عمق های 1 تا 2 متری زمین واقع شده اند. از این رو نیازی به دستیابی به اعماق بالا ندارند. اما این سیستم در کشور ما بیشتر به عنوان یک سیستم مکمل.، در زمین های شور؛ سنگلاخ ها؛ خاک های معدنی و مکان هایی که نیاز به عمق کاوش بالایی وجود دارد.؛ مورد استفاده قرار می گیرند.

فلزیاب فرکانسی
فلزیاب فرکانسی

برخی از معروف ترین سیستم های فرکانسی

  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب GOLDEN WIN
  • فلزیاب AUTOCRAT
  • فلزیاب ZICCO X2

از کجا می توان یک فلزیاب فرکانسی اصل خرید؟

شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر تولید و عرضه محصولات فلزیابی همانند کمپانی آی کا پی وی؛ این محصولات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مرتبط؛ همواره می توانید. در طول شبانه روز با کارشناسان ما با شماره های 09917579030_09917579020 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا