مقالات فلزیاب

فلزیاب فارس

فلزیاب فارس

فارس یکی از استان های بزرگ واقع در جنوب کشور ایران می باشد که با جمعیتی حدود 5 میلیون نفر جزو 5 استان پر جمعیت کشور می باشد. مرکز این استان شهر شیراز می باشد که دارای پیشینه بسیار می باشد و دارای امکان تاریخی و دیدنی همچون مقبره سعدی، حافظ، مسجد و حمام وکیل، ارگ کریم خانی می باشد. این شهر دارای اقوام مختلفی می باشد. آب و هوای این شهر معتدل است و ماه اردیبهشت این شهر زبانزد خاص و عام می باشد. به واسطه قدمت و تاریخچه کهن این شهر و با در نظر گرفتن این موضوع، دارای اماکن تاریخی و دیدنی بسیار زیاد می باشد. به طبع این شهر دارای دفینه و گنجینه های زیادی نیز می باشد به همین علت وجود یک نمایندگی تحت عنوان فلزیاب فارس در این استان و این شهر از واجبات می باشد.

فلزیاب فارس
فلزیاب فارس

محصولات فلزیاب فارس

با توجه به وجود انواع خاک های مختلف در این شهر و سلیقه های مختلف کاوشگران، نیاز به تعداد زیاد و انواع مختلف دستگاه های گنج یاب ضروری و از واجبات بود. به همین علت این نمایندگی با استفاده از دانش متخصصین و پژوهشگران ایرانی اقدام به ساخت انواع گنج یاب و طلایاب حرفه ای و فلزیاب های قوی نموده اند که علاوه بر پوشش تمامی نیاز ها ، دستگاه هایی تولید و عرضه کنند که قادر به فعالیت در تمامی اماکن و سازگار با انواع جنس خاک ها و کشف انواع اهداف و انواع دفینه ها و گنجینه ها در اعماق  مختلف و بدون افت قدرت و عملکرد دستگاه باشند. از جمله تولیدات این کمپانی می توان به محصولات زیر اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این کمپانی با دارا بودن بیش از 60 مورد دستگاه تمامی نیاز ها را تحت پوشش قرار داده و برای هر نوع مکان و هر نوع هدفی دارای دستگاهی با قیمت های مختلف می باشد.

فلزیاب قسطی

یکی از خدماتی که کمپانی فلزیاب فارس به کاوشگران ارائه می دهد فروش فلزیاب به صورت اقساط می باشد. کاوشگران عزیز در سراسر کشور می توانند با دادن یک چک معتبر و دادن ودیعه دستگاه مورد نظر خود را سفارش داده و در سراسر کشور به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرند. در نظر داشته باشید که راه های ارتباطی با این کمپانی بزرگ از طریق تماس با شماره های زیر و یا مراجعه حضوری به آدرس زیر می باشد.

شیراز-پل معالی آباد- دینکان- نبش کوچه 21 خیابان شهید دینکانی

09917579030 *** 09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا