مقالات فلزیاب

فلزیاب عمق زن

فلزیاب عمق زن

ماهیت فلزیاب ها کاوش در زمین و کشف اهداف مختلف می باشد، اهدافی همچون طلا، دفینه ها ، گنج های مدفون شده در دل خاک، در بعضی از موارد یافتن لوله های گاز ، آب و مواردی از این قبیل می باشد. اما کاوش گنج به مراتب بیشتر از سایر اهداف می باشد. قطعا می  دانید که ایران یک کشور دارای تاریخچه بسیار کهن که در برخی منابع گفته شده است که به بیش از 50000 سال می رسد. به همین علت عمق دفینه های آن بسیار بالا بوده و برای کشف آنها شما نیاز به یک اسکنر دفینه و یا یک گنج یاب، طلایاب و فلزیاب عمق زن خواهید داشت.

فلزیاب عمق زن
فلزیاب عمق زن

بهترین فلزیاب عمق زن

این موضوع که هر کسی حتی مبتدی ترین افراد نیز علاقه به استفاده از بهترین دستگاه فلزیاب عمق زن را دارند یک امر کاملا طبیعی می باشد، دستگاه های فلزیاب حرفه ای دارای قابلیت هایی هستند که کاوش را بسیار راحت و ساده می کنند. قابلیت هایی همچون یافتن محدوده هدف، نقطه زنی دقیق هدف، تعیین نوع و جنس هدف، قدرت تفکیک حرفه ای بین اهداف ، حذف نویز های اضافه به منظور نفوذ بهتر در اعماق بیشتر، کشف اتاقک و مقبره ها و در برخی دیگر همانند فلزیاب تصویری، قابلیت ارائه تصویر از لایه های زمین و از هدف را نیز دارند. تمامی این مجموعه قابلیت ها و بسیاری موارد دیگر علاوه بر یک کاوش لذت بخش به سریع تر شدن کاوش و راحت تر شدن اهداف کمک شایانی می کنند.

برخی از دستگاه های فلزیاب حرفه ای

فلزیاب مکمل

در بالا دستگاه هایی که معرفی کردیم تماما تولید کمپانی معروف و بزرگ ikpv می باشد. این کمپانی برای اولین بار دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب مکمل را ارائه کرده اند و در تمام جهان این محصول منحصرا برای این کمپانی بوده و دارای نمونه مشابه در ایران و جهان از این محصول وجود ندارد. در ساخت این دستگاه ها از چندین سیستم فلزیابی استفاده شده است که قابلیت و عملکرد دستگاه را تا چندین برابر افزایش می دهد و شانس موفقیت افراد را تا حد چشمگیری افزایش می دهد. این دستگاه ها از نمونه های مشابه  فلزیاب خارجی دارای قدرت بیشتری بوده و با تفاوت قیمت بسیاری ( ارزان تر ) عرضه می شود. شما می توانید تنها با یک تماس دستگاه فلزیاب اورجینال خود را انتخاب، تست کرده و درب منزل دریافت کنید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا