مقالات فلزیاب

فلزیاب طلای قدیمی

فلزیاب طلای قدیمی

طلایابی یکی از فعالیت هایی می باشد که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این فعالیت پر طرفدار با استفاده از دستگاه های فلزیاب ؛ طلایاب و مواردی از این قبیل انجام می گیرد. این ابزار ها در سطح وسیعی از نظر نوع و قابلیت ها تولید می شوند. نام ها و القاب زیادی را در بازار مشاهده می کنیم. در این بین اسامی همانند فلزیاب راداری، فلزیاب ماهواره ای، فلزیاب حرارتی و … مشاهده می شود. که جا دارد بیان کنیم این القاب تنها برای جلب توجه خریداران و کاوشگران بوده و وجود خارجی نداشته و صرفا برای کلاه برداری می باشد. فلزیاب طلای قدیمی با فلزات جدید دارای تفاوتی از نظر سیستمی ندارند.

فلزیاب طلای قدیمی
فلزیاب طلای قدیمی

اما این موضوع به یک معیار برای کیفیت و عملکرد خوب دستگاه و قدرت دستگاه بدل شده است. چرا که یافتن فلزات قدیمی به واسطه واکنش های شیمیایی؛ یونیزه شده و روی محیط اطراف خود اثر می گذارد. به همین ترتیب؛ امکان ردیابی و سنس آنها راحت تر می باشد. اما فلزات جدید به دلیل عدم وجود خاک های یونیزه شده؛ سخت تر و دشوار تر می باشد.

فلزیاب طلای قدیمی

همان طور که در سطر ها بالا بیان کردیم؛ کشف طلای جدید دارای سختی های بیشتری می باشد. به همین دلیل نیز در اغلب موارد که فروشنده اقدام به فروش و ارائه محصولی بی کیفیت می کند؛ اعلام می کند که فلزیاب مورد نظر آنها قادر به شناسایی فلزات جدید نمی باشد. اگر بخواهیم این موضوع را ساده تر بیان کنیم باید بگوییم که؛ فلزیاب ها به طور کلی دارای دو دسته می باشند. آنهایی که دارای قابلیت تفکیک می باشند و آنهایی که این قابلیت را ندارند. دستگاه هایی که فاقد این ویژگی می باشند. به طور کلی دارای قابلیت گنج یابی نمی باشند.

اما دسته بعدی که دارای این قابلیت می باشند؛ تفاوتی در نوع فلز برای آنها وجود ندارد. به همین دلیل نیز می توانند هر نوع فلزی را با توجه به قدرت خود؛ سنس کنند. تنها نکته موجود محیط اطراف آن فلز خواهد بود که در سطر های بالا توضیح دادیم. از این رو حتما از فروشگاه هایی همچون آی کا پی وی (IKPV) خرید خود را انجام دهید. چرا که تمامی محصولات خود را با فلزات جدید تست کرده و ارائه می دهند.

برخی از قوی ترین فلزیاب های ایرانی

  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب LEOPARD 1000
  • گنج یاب ZICCO X2
  • گنج یاب ANTARES
  • طلایاب PV IMAGING
  • طلایاب AJM IMAGING

پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید فلزیاب به صورت حضوری می باشد. تا قادر باشید دستگاه مورد نظر خود را؛ به صورت حضوری تست کنید. به این ترتیب؛ شما قادر خواهید بود تمامی عملکرد دستگاه را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین برای افزایش شانس موفقیت خود؛ توصیه می کنیم از دستگاه هایی استفاده کنید که به صورت مکمل بوده و دارای چند سیستم به صورت همزمان باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا