فلزیاب FISHERفلزیاب خارجی

فلزیاب صنعتی FISHER M-97 محصول کشور آمریکا

فلزیاب صنعتی FISHER M-97 محصول کشور آمریکا

شرکت در سال ۱۹۳۱ توسط  در شهر Palo Alto ایالت California آمریکا تاسیس شد. فلزیاب های ساخت کمپانی همواره جزء دقیق ترین و مورد اعتماد ترین های عرصه فلزیابی می باشند. فلزیاب های این کمپانی اکثرا دارای سیستم پالسی میباشند.

فلزیاب صنعتی FISHER M-97
فلزیاب صنعتی FISHER M-97

فلزیاب صنعتی FISHER M-97 دستگاهی است که ویژه شناسای لوله های دفن شده، جعبه های زیر زمینی و هر شیء فلزی دفن شده دیگر می باشد. این دستگاه فلزیاب همچنین قابلیت شناسایی آلومینیوم، سرب و برنج را نیز دارد. از فلزیاب FISHER M-97 در صنایع مختلف و پروژه های عمرانی بسیار استفاده می شود. عملکرد این دستگاه نیازی به داشتن قابلیت های پیشرفته فلزیاب های حرفه ای ندارد و با ساده ترین تنظیمات در یافتن اهداف، یاری خواهد داد و کار با این نیاز به هیچ آموزش قبلی ندارد. طراحی فلزیاب M-97 با وزن سبک باعث می شود از خستگی اپراتور در ساعت های طولانی کار جلوگیری نماید.

برخی از قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب صنعتی FISHER M-97

  • فرکانس عملکرد ۴٫۵ کیلوهرتز
  • توانایی کار با دو باتری ۹ ولتی با شارژدهی بین ۲۵ الی ۳۰ ساعت
  • طراحی با وزن سبک تنها ۱٫۵ کیلوگرم
  • قابلیت تنظیم طول دستگاه متناسب با قد اپراتور
  • کویل ۸ اینچی ضدآب

برخی از محصولات مشابه فلزیاب FISHER M-97

فلزیاب تهران
اگر قصد با قابلیت های پیشرفته را دارید پیشنهاد ما به شما دستگاه محصول شرکت می باشد. عملرد فلزیاب AJM 13300 نسبت به فلزیاب FISHER M-97 بهتر می باشد. برای خرید فلزیاب AJM 13300 یا فلزیاب FISHER M-97 از می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

فلزیاب تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا