مقالات فلزیاب

فلزیاب شاقولی

فلزیاب شاقولی

اگر شما هم جزو افرادی باشید که به دنیای گنج یابی و طلایابی علاقه مند هستید قطعا با نام شاقول و فلزیاب شاقولی آشنا شده اید، این ابزار ها یکی از ساده ترین سیستم های کاوش گنج و دفینه می باشد. اما در عین سادگی این دستگاه ردیاب گنج نیز دارای پیچیدگی های مختص خود است که اگر توسط افراد مختلف و عادی و به صورت دست ساز تهیه شده باشد قطعا به درستی عمل نکرده و نتیجه مطلوب را به دنبال نخواهد داشت. شایعات زیادی در زمینه عدم کارکرد صحیح این دستگاه در دنیای اینترنت وجود دارد که صحت نداشته و دروغی بیش نیستند. کارکرد درست و عملکرد صحیح این دستگاه ارتباط مستقیمی به درصد خلوص و ترکیب جیوه درون دستگاه و نوع آلیاژ بکار رفته در خود شاقول دارد.

فلزیاب شاقولی
RPM

فلزیاب شاقولی حرفه ای RPM

  • RPM1 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • RPM2 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • RPM3 ساخته شده از برنج و دارای روکش نیکل و کروم
  • RPM4 ساخته شده از آلومینیوم

فلزیاب و گنج یاب های شاقولی بالا ساخته شده توسط کمپانی گنج یابی IKPV  می باشد که دارای بالاترین کیفیت و عملکرد صحیح با کمترین درصد خطا می باشند که با قیمت های مختلف و با آلیاژ متفاوت و مختلف به مشتریان خود ارائه می گردد. در ساخت این دستگاه ها از درصد بخصوصی از جیوه و چندین مواد دیگر مخصوص و ویژه این کمپانی استفاده شده است که درصد موفقیت را بالا برده و ضریب خطا را تا حد زیادی کاهش می دهد. این فلزیاب های حرفه ای دارای قابلیت های زیادی همچون معدن یاب، طلایاب از نوع ردیاب و شعاع زن، خوراکی و جیوه ای می باشند.

خرید فلزیاب ارزان و حرفه ای RPM

همانطور که در بالا گفتیم شاید از بیرون و با نگاه اول فلزیاب شاقولی یک دستگاه ساده و بدون کاربرد به نظر برسد اما باید بگوییم که اینطور نبوده و ساخت و طراحی این دستگاه ها دارای پیچیدگی های زیادی می باشد که تنها متخصصین این زمینه قادر به تولید دستگاهی بی نقص از این موارد هستند و حتی کمترین میزان تغییر درصد جیوه و آلیاژ بده و عدم سازگاری این دو مورد با یکدیگر باعث عدم موفقیت و خطای دستگاه خواهد شد.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا