مقالات فلزیاب

فلزیاب حرفه ای با گارانتی

فلزیاب حرفه ای با گارانتی

دستگاه های فلزیاب یکی از اصلی ترین ابزار و لوازمی می باشد که در کاوش ها استفاده می گردد به همین منظور باید حتما در نظر داشته باشید تا در کاوش های خود از فلزیاب اورجینال و با کیفیت استفاده کنید و این موضوع میسر نمی شود مگر با خرید گنج یاب از یک کمپانی معتبر و دارای مجوز همانند کمپانی ikpv. دستگاه های طلایاب و فلزیاب دارای ظرافت و حساسیت بالایی هستند و همانطور که می دانید غالبا از دستگاه های فلزیاب حرفه ای در اماکن سخت بکار گرفته می شود، به همین منظور اگر از دستگاه گنج یاب با گارانتی معتبر استفاده کنید در مواقع مورد نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

فلزیاب حرفه ای با گارانتی
فلزیاب حرفه ای با گارانتی

خرید فلزیاب حرفه ای خارجی با گارانتی

افراد بسیاری بر این باورند که گارانتی دستگاه های گنج یاب دارای اهمیت نمی باشند اما باید بگوییم که این باور کاملا غلط است چرا که هزینه های نگه داری و تعمیرات این دستگاه ها بسیار گزاف می باشد. بر همین باور برخی از افراد اقدام به خرید گنج یاب خارجی می کنند اما باید بدانید که این دستگاه ها به دلیل غیر قانونی بودن دارای گارانتی در درون کشور ما نمی باشند. اما اگر از دستگاه های گنج یاب و فلزیاب ایرانی در کاوش های خود استفاده کنید در مواقعی که دستگاه شما دچار نقص فنی می گردد به راحتی و با کمترین هزینه می توانید دستگاه خود را با گارانتی تعمیر و رفع نقص کنید.

کمپانی معتبر

در بالا اشاره کردیم که به جهت خرید دستگاه های گنج یاب با کیفیت و فلزیاب اورجینال به کمپانی های معتبر رجوع کنید. یکی از معتبر ترین کمپانی ایرانی که داری سابقه بسیار زیادی نیز می باشد کمپانی ikpv است که دارای انواع محصولاتی همانند فلزیاب نقطه زن با عمق بالا، فلزیاب تصویری با ارائه دقیق ترین و با کیفیت ترین تصاویر، ارائه دستگاه های گنج یاب قوی با کمترین میزان خطا و دقیق ترین نتایج می باشد. در ادامه راه های ارتباطی با این کمپانی را به شما ارائه خواهیم داد.

برخی از محصولات این کمپانی

  • گنج یاب بوقی ANTARES
  • گنج یاب پالسی AJM IMAGING
  • گنج یاب تصویری AUR 370 PLUS
  • فلزیاب نقطه زن AUR 370 Multi

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ _ ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا