مقالات فلزیاب

فلزیاب حرفه ای باگارانتی

فلزیاب حرفه ای باگارانتی

خرید و استفاده از یک فلزیاب حرفه ای تنها در صورتی می‌ تواند مفید واقع شود که باگارانتی معتبر خریداری شده باشد. همانطور که می دانید محیط کاوش یک محیط سخت و خشن می باشد. اکثر دستگاه های فلزیاب به دلیل دمای بیش از حد و یا گرد و خاک و ضرباتی که ممکن است در حین کاوش آنها برخورد کند مشکلات زیادی می شوند. استفاده از یک فلزیاب با کیفیت می تواند تا حدی این موارد را کنترل کند؛ اما قطعاً به طور صد در صد از مشکلات و ضرر های پیشرو جلوگیری به عمل خواهد آورد. به همین دلیل نیمی از نیمی از کاوش موفق خرید و استفاده از یک دستگاه فلزیاب حرفه ای می باشد اما نیم دیگر مسئله وجود گارانتی دستگاه می باشد.

فلزیاب حرفه ای باگارانتی
فلزیاب حرفه ای باگارانتی

فلزیاب حرفه ای باگارانتی

همانطور که می دانید فلزیاب های خارجی دارای گارانتی نمی باشند. چرا که کمپانی های خارجی دارای نمایندگی در درون کشور نمی باشند به همین دلیل توصیه می ‌کنیم که همواره از فلزیاب های ایرانی و این با کیفیت معتبری استفاده کنید که دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر باشند. کمپانی های زیادی در عرصه تولید و فروش محصولات فلزیابی فعالیت می کنند اما اندک تعدادی از آنها محصولاتی حرفه ای را تولید می کنند که کاوش با آنها می تواند نتایج دلخواه را به ارمغان آورند. حال که از اهمیت گارانتی دستگاه فلزیاب مطلع شدید و دانستید که یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب یک دستگاه فلزیاب می باشد؛

بهتر است تعدادی از ویژگی‌ هایی که یک دستگاه فلزیاب حرفه ‌ای باید دارا باشد را با یکدیگر مرور کنیم. یکی از اولین نکاتی که در انتخاب فلزیاب باید در نظر گرفته شود سیستم کاوش دستگاه فلزیاب میباشد. استفاده از یک فلزیاب پالسی می تواند شانس موفقیت کاوشگر را تا حد زیادی افزایش دهد. همانطور که می دانید این سیستم کاوش به دلیل استفاده از القا پالس قادر تا عمق زیادی نفوذ کند. هر چند قدرت تفکیک پذیری در این فلزیاب ها از سایر سیستم ها مقدار جزئی کمتر می باشد اما توانایی آنها در نفوذ به اعماق بالاتر این موضوع را برطرف می سازد. عمق کاوش دستگاه فلزیاب؛ قابلیت حذف نویز و املاح؛ سیستم نقطه زنی دقیق؛ سیستم یون یاب؛ سیستم بالانس دستی و اتومات برخی از این موارد می باشند.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا