مقالات فلزیاب

فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا

فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا

اگر به دنبال فلزیاب حرفه ای با قدرت عمق کاوش باالا هستید حتما فلزیاب های را ببینید. این شرکت در جنوب استرالیا قرار دارد و بیش از چند دهه می باشد که در زمینه طراحی و تولید ، ، و دستگاه های امنیتی فعالیت می کند. البته به عقیده فعالان عرضه فلزیابی این شرکت برترین تولید کننده دستگاه فلزیاب در جهان می باشد.

فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا
فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا

در این مطلب قصد داریم فلزیاب های سری GPX  این شرکت را با هم مورد بررسی قرار دهیم. گنج یاب های جی پی ایکس از فلزیاب های حرفه ای در بازار فلزیابی می باشد. این فلزیاب های از ویژگی های عالی برخوردار هستند که در دیگر فلزیاب ها مشاهده نمی شود. فلزیاب GPX مناسب کاوش سکه ، معادن طبیعی ، عتیقه و … می باشد. موقع کاوش با فلزیاب های GPX ، بخاطر داشتن قابلیت ها و امکانات فراوان احساس می کنید که در حال کار با چند فلزیاب هستید که واقعا هم همینطور می باشد زیرا کار چندین دستگاه را همزمان انجام میدهد.

فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا
فلزیاب جی پی ایکس ماینلب استرالیا

فلزیاب جی پی ایکس شامل :

  • فلزیاب GPX 4500
  • فلزیاب GPX 4800
  • فلزیاب GPX 5000

این فلزیاب ها می توانند شما در رسیدن به آرزوهایتان کمک کنند . فلزیاب جی پی ایکس از برترین فناوری های روز دنیا استفاده می کند و همین باعث شده تا از رقبای هم رده خود پیشی بگیرد. قیمت فلزیاب GPX نسبت به کارایی و عملکرد بی نظیر خود قیمت بالاتری نسبت به نمونه های مشابه دارد. شما می توانید برای خرید فلزیاب یا اجاره فلزیاب GPX از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران با کارشناسان ما تماس گرفته و دستگاه خود را خریداری کنید.

آشنایی با دیگر محصولات شرکت MINELAB :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا