مقالات فلزیاب

فلزیاب تصویری چیست؟

فلزیاب تصویری چیست؟

فلزیاب ها دارای انواع مختلف و گوناگونی می باشند. کارشناسان و کمپانی ها همواره؛ به دنبال ایجاد دستگاه هایی جدید؛ سیستم های جدید و نوین هستند. تا کاوش ها روز به روز راحت تر شده و افراد بیشتری جذب این عرصه شوند. بسیاری از کاوشگران به دلیل سختی های موجود در این عرصه؛ همانند کاوش های سخت؛ کاوش به مدت زمان های زیاد و طولانی؛ کاوش نقطه به نقطه و وجب به وجب مکان هایی گاها وسیع و بزرگ؛ و موارد دیگر؛ وارد این عرصه نمی شوند. اما سیستم های جدید؛ به منظور رفع این موارد؛ و مشکلات؛ ایجاد می شوند. یکی از سیستم های جدید و نو؛ اسکنر ها و انواع آن ها می باشد. با ما با بررسی فلزیاب تصویری چیست؟ همراه باشید.

فلزیاب تصویری چیست؟
فلزیاب تصویری چیست؟

فلزیاب تصویری چیست؟

همان طور که می دانید فلزیاب ها؛ دستگاه هایی هستند که قابلیت ردیابی و سنس اهداف فلزی در زیر زمین می باشند. این ابزار ها می توانند انواع فلزات مختلف را در مکان های مختلف شناسایی کرده و نقطه دقیق محل آن را مشخص کنند. فلزیاب های تصویری؛ از همین گونه از فلزیاب ها می باشند که؛ می توانند از کاوش ها و اهدافی که سنس می کنند؛ تصویر نیز به کاوشگر ارائه دهند. به همین دلیل شانس موفقیت کاوش تا حد زیادی افرایش می یابند.

این قابلیت این امکان را به کاوشگر اجازه می دهد تا؛ تمامی مراحل کاوش را؛ جز به جز و قدم به قدم به صورت تصویری مشاهده کند. اپراتور با استفاده از این اطلاعات و این تصاویر می تواند؛ از حفاری های اشتباه جلوگیری کرده و هزینه های مربوطه را حذف کرده و در این صورت هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می شود. در واقع این قابلیت به تصمیم گیری کاوشگر کمک می کند؛ و باعث می شود تا تصمیم دقیق تری داشته باشند.

برخی از دستگاه های تصویری حرفه ای

  • فلزیاب GOLDEN WIN؛
  • فلزیاب DERAK 116؛
  • فلزیاب DERAK 110؛
  • فلزیاب PV IMAGING؛
  • فلزیاب ZICCO X2

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا