مقالات فلزیاب

فلزیاب تصویری اصل

فلزیاب تصویری اصل

فلزیاب ها؛ ابزار های طراحی شده به منظور دفینه یابی می باشند. این ابزار های به واسطه سیستم های متفاوتی که دارند؛ با روش های گوناگونی توانایی ردیابی انواع اهداف مختلف را دارا می باشند. استفاده از این دستگاه ها امروزه امری کاملا روتین و طبیعی می باشد. این در حالی می باشد که در گذشته؛ این موضوع یک شیوه جدید و نویی بوده است که چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفته بود. البته با در نظر گرفتن این موضوع که در ابتدای این مسیر؛ این دستگاه ها دارای ابعاد و وزن بسیار زیادی بودند؛ همچنین دارای خطا های زیادی بودند. می توان تا حدی نیز به مردمان آن زمان حق داد. اما امروزه با استفاده از دستگاه هایی همانند فلزیاب تصویری اصل؛ به راحتی می توان به هر هدفی که در ذهن وجود دارد؛ دست یافت.

فلزیاب تصویری اصل
فلزیاب تصویری اصل

مرکز فروش فلزیاب تصویری اصل

یکی از مهم ترین بخش های خرید و استفاده از دستگاه های فلزیاب؛ یافتن و مراجعه به یک مرکز معتبر فروش فلزیاب می باشد. آشنایی با یک مکان معتبر و دارای تخصص کافی؛ منجر به خرید یک فلزیاب حرفه ای و خوب خواهد شد؛ که سازگاری کاملی با اهداف و شرایط شما داشته که در نهایت موفقیت شما را به دنبال خواهد داشت. آشنایی با کمپانی هایی همانند کمپانی آی کا پی وی در این موارد می تواند کمک زیادی را به شما کند. مجموعه هایی نظر این؛ علاوه بر تولید و عرضه محصولات با کیفیت گنج یابی و فلزیابی؛ در زمینه مشاوره برای خرید؛ کاوش و رسیدن شما به اهداف خود نقش موثری داشته و می تواند در تمامی مراحل کاوش؛ شما را یاری دهد.

برخی از انواع دستگاه های تصویری

  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب LEOPARD 2000

قوی ترین سیستم های تصویری

به طور حتم می توان گفت که تمامی کاوشگران به دنبال خرید بهترین سیستم و قوی ترین آنها برای دفینه یابی و گنج یابی می باشند. اما تصور و باور غلطی که در بین مردم و کاوشگران رایج است؛ این موضوع می باشد که بهترین؛ گران ترین خواهد بود. اما این موضوع به طور کامل غلط می باشد. هرچند متریال و نوع سیستم و همچنین قابلیت های دستگاه نقش تعیین کننده ای در این موضوع دارد؛ اما تمامی موارد نخواهد بود. یکی از مهم ترین عضو و متریال دستگاه های تصویری؛ سنسور های تصویر برداری آنها می باشد. قوی ترین سنسور تصویربرداری در جهان؛ سنسور مگنومتر می باشد. در صورتی که فلزیاب مورد نظر شما دارای این سنسور می باشد؛ تنها در صورت سازگاری با اهداف شما؛ می توان از آن به عنوان بهترین فلزیاب برای شما یاد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا