مقالات فلزیاب

فلزیاب بوقی

فلزیاب بوقی

امروز در این مقاله می خواهیم به صحبت راجع به دستگاه های فلزیاب بوقی بپردازیم. اولین نکته ای که در باره این دستگاه ها جلب توجه می کند، این است که آنها با استفاده از صدای بوق به کاوشگر از زیر زمین اطلاع رسانی می کنند. در حقیقت این دستگاه ها با استفاده از سیستم های فلزیابی پالسی طراحی می شوند و با استفاده از ارسال مداوم پالس هایی به عمق زمین اقدام به شناسایی و سنس اهداف می کنند. و برای مطلع ساختن کاوشگر از تغییرات زیر زمین نیز از صدای بوق استفاده  می کنند. این دسته از فلزیاب ها دارای رونق بیشتری در بازار های داخلی می باشد، با ما همراه باشید تا دلیل آن را با یکدیگر بررسی کنیم.

فلزیاب بوقی
فلزیاب بوقی

علت محبوبیت فلزیاب بوقی

همان طور که در بالا بیان کردیم این دسته از فلزیاب ها دارای فروش به مراتب بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها هستند. و تنها دلیل آن نیز به صفات و ویژگی های این دستگاه ها بر می گردد. یکی از اولین ویژگی های این دستگاه ها سبک و قابل حمل بودن آن ها می  باشد به گونه ای که به راحتی هر فردی می توانند آنها را جا به جا کرده و با آنها به کاوش بپردازد.

استفاده آسان و بدون نیاز به تجربه زیاد نیز یکی دیگر از ویژگی هایی می باشد که هر فردی را وسوسه خریداری آن را به وجود می آورد. استفاده از دستگاه های فلزیاب حرفه ای که دارای تنظیمات پیچیده و زیاد هستند برای هیچ فردی لذت بخش نخواهد بود، حتی حرفه ای ترین افراد نیز دوست دارند که در سریع ترین زمان ممکن به کاوش بپردازند و این فلزیاب ها به راحتی این خواسته را برآورده می کنند.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این دستگاه ها توانایی نفوذ آنها به اعماق بالا می باشد. این دستگاه ها در صورت استفاده از مواد اولیه و سیستم حرفه ای به راحتی می توانند حتی تا عمق های بالای 20 متر نیز نفوذ کنند که در نوع خود بسیار بی نظیر بوده و کاملا به نیاز  های کاوشگران ایرانی پاسخ می دهند.

تعدادی از سیستم های بوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا