مقالات فلزیاب

فلزیاب برتر

فلزیاب برتر

علت استفاده از انواع دستگاه های گنج یاب و فلزیاب در کشور ما تنها دستیابی به گنج و دفینه می باشد. این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست. اما در سایر کشور ها از دستگاه های فلزیاب به عنوان تفریح و سرگرمی و یافتن اشیایی در عمق های پایین ( 1 تا 2 ) زمین به کاوش می پردازند. پس این نکته را توجه کنید که با توجه به کاربرد دستگاه های فلزیاب در سایر کشور ها، دستگاه های آنها برای عمق زنی طراحی نشده اند چرا که اصلا نیازی به این کار ندارند. پس مواظب افراد کلاه بردار و سودجو باشید که در زمان خرید فلزیاب شما را ترغیب به خرید فلزیاب خارجی نکنند. در این مقاله می خواهیم به شما تعدادی از برتر ین فلزیاب های ایرانی را معرفی کنیم که با توانایی های زیادی که دارند عامل موفقیت بسیاری از کاوشگران بوده اند.

فلزیاب برتر
فلزیاب برتر

دفینه یابی در ایران کاملا متفاوت از هر نقطه ای از جهان می باشد. کشور ایران دارای سابقه و تمدن بسیار زیادی می باشد به همین علت دفینه های آنها معمولا دارای قدمت چند هزار ساله می باشند. یافتن این دفینه ها و گنج ها علاوه بر داشتن یک گنج یاب خوب نیازمند داشتن تجربه و اطلاعاتی در مورد آثار و علائم گنج نیز می باشد.

استفاده از فلزیاب برتر در گنج یابی

استفاده از یک فلزیاب خوب و قوی می تواند رسیدن به اهداف را تا حد چشمگیری سرعت ببخشد. در گنج یابی بسیار شاهد هستیم که افراد به مزار ها و قبر های زیادی برمی خورند که به جرات می توان گفت نود درصد آنها دارای دفینه می باشند. تسلط داشتن به علائم و آثار باستانی می تواند شنا را بسیار در این راه کمک و یاری دهد. جدا از کمک و سرعت بخشیدن به کاوش ها گاها می تواند شما را از خطرات مرگ نیز نجات دهد. چرا که برای محفوظ نگه داشتن این دفینه ها از دست دزدان و سارقان، در زمان مدفون کردن، صاحبان آنها، با تله های مختلف اقدام به محافظت از آنها می کردند.

با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا کاملا وجود یک فلزیاب خوب و قوی احساس می شود. دستگاه های فلزیاب می توانند محل دقیق اهداف، جنس آنها، عمق و حتی در دستگاه های فلزیاب تصویری، موانع موجود را نیز مشخص کنند. که با دریافتن این اطلاعات می توانید کاوشی حرفه ای را داشته باشید.

برخی از قوی ترین فلزیاب های ایرانی

  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب RICHEL M-80
  • فلزیاب LEOPARD 2000
  • فلزیاب KOMATSU A-U-4
  • فلزیاب TACHAR T8

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا