مقالات فلزیاب

فلزیاب برای مبتدیان | راهنمایی و تشخیص

فلزیاب برای مبتدیان | راهنمایی و تشخیص

فلزیاب برای مبتدیان
فلزیاب برای مبتدیان

به دنیای هیجان انگیز تشخیص فلز و فلزیاب خوش آمدید! در این مطلب قصد داریم جهت انتخاب فلزیاب برای مبتدیان نکته های را برای کاوش بهتر به شما توضیح دهیم. اگر شما به دنبال سرگرمی جدید هستید، دستگاه های فلزیاب سرگرم کننده و حتی سرگرم کننده سود آور است. تسلط در تشخیص و استفاده از فلزیاب طول می کشد و در اوایل کار با مشکلات و خطلاهایی روبرو می شوید. اما برخی از نکات و تکنیک هایی به شما در شروع به سرگرمی جدید خود کمک میکند را در ادامه کار توضیح خواهیم داد.

۱۵ راهنمایی عالی جهت تشخیص فلزیاب برای مبتدیان :

 • بهترین فلزیاب را می توانید خریداری کنید

حتی اگر بودجه شما محدود باشد، بهترین گنج یاب را که می توانید برای آن هزینه کنید را بخرید.

 • در حیاط خانه خود شروع کنید

همانطور که در مورد دستگاه فلزیاب خود یاد می گیرید، با کاوش حیاط و محوطه های نزدیک به خانه خود شروع کنید. این به شما زمان برای تمرین و آشنا شدن با کاوش با دستگاه خود را می دهد.

 • انتظار یافتن سطل زباله را داشته باشید

دستگاه فلزیاب شما می خواهد تا اهدافی را که هیچ ارزش ندارد، انتخاب کنند. انتظار پیدا کردن بسیاری از درب بطری، زبانه های فلزی و چیزهای بی ارزش را داشته باشید اما هیچ وقت ناامید نشوید ، این همه فلز ارزش هست و شما هرگز نمی دانید که با هشدار بعدی چه چیزی پیدا خواهید کرد.

 • همه چیز را کاوش و حفری کنید

تا زمانی که شما به هشدار صداهای متفاوت عادت کرده کنید، این مهم است که شما هر سیگنال از دستگاه فلزیاب خود را دریافت کردید شروع به حفاری می کنید. زیرا شما نمی خواهید چیزی های عالی را از دست بدهید.

 • جستجو بیشتر ، یافتن بیشتر

تشخیص و شناسایی  فلزات مستلزم پایداری و کاوش زیاد است. شما باید زمان بیشتری را صرف کاوش با دستگاه فلزیاب کنید، چون برای پیدا کردن گنج فرصت بیشتری می خواهید.

 • اجتناب از کاوش در مکان های شلوغ

  در حالی که شما می خواهید در مناطقی که عمدتا جمعیت زیادی دارند (یا در یک زمان) کاوش کنید، وقتی افراد کمتری در آنجا حضور داشته باشند، شما آسان تر دستگاه فلزیاب خود را هدایت می کنید . به عنوان مثال، اگر قصد دارید در پارک محلی کاوش کنید ، در آخر هفته ها وقت نگذارید که خانواده های زیادی در آن زمان حظور دارند.

 • قبل از کاوش عتیقه های باستانی اول تحقیق کنید

اگر به طور خاص به عتیقه یا آثار باستانی علاقه مند هستید، باید مکان های تاریخی را پیدا کنید ، و این به تحقیقات نیاز دارد. شما می توانید به صورت آنلاین جستجو کنید، از کتابخانه بازدید کنید ، با مورخان محلی صحبت کنید ، و دسترسی داشتن به نقشه های قدیمی مناطق اطراف خود به شما در پیدا کردن بهترین مکان ها کمک زیادی می کند.

 • جایگزینی مکان های  کاوش

اگر امروز وقتی پارک محلی را کاوش میکنید چیزی ارزشمند را پیدا نکنید، احتمالا شما فردا چیزی پیدا خواهید کرد. به جای کاوش مکان های یکسان به صورت پیوسته، مکان ها را بچرخانید تا زمان کاوش در همان موقعیت قرار گیرد.

 • کاوش در ابتدا یا انتهای روز

در حالی که شما نمی خواهید در زمان های تاریکی کاوش کنید، بهترین ایده برای زمان کاوش ، جستجو در ابتدای روز یا انتهای روز به دلیل کم شدن رفت و امد افراد  است.

 • کاوش بعد از باران

زمین های مرطوب برای رسیدن به هدف مناسب بهتر است، بلکه باعث می شود تا حفاری بسیار آسان تر شود.

 • انتخاب هدفون راحت

شما لازم نیست که هدفون را داشته باشید، اما انتخاب سیگنال های ضعیف آسان تر خواهد بود. اگر انتخاب کنید که آنها را بپوشانید، مطمئن شوید برخی از آنها راحت هستند ، شما ممکن است برای مدت طولانی آنها را بپوشانید.

 • همیشه حفره ها را چک کنید

هنگامی که شما یک هدف بزرگ را در حفره ای پیدا می کنید، ممکن است دو تا هدف  وجود داشته باشد! همیشه حفره ها را قبل از اینکه آن را پر کنید دوباره چک کنید.

 • کم کردن سرعت کاوش

بیشتر کاوشگران جدید میخواهند با جستجوی سریع زود تر به هدف خود برسند. برای اینکه هیچ هدفی را از دست ندهید لازم است سرعت کاوش خود را کم تر کرده و با روش هوشمندانه ای را برای جستجو انتخاب کنید زیرا هرچه سرعت شما بیشتر باشد به احنمال زیاد چیزی را در زمان کاوش از دست خواهید داد.

 • همیشه رفتار محترمانه داشته باشید

همیشه بعد از حفاری حفره های حفاری شده را پر کنید ، سطل های زباله و چیز های بی ارزشی را که کاوش کرده اید را کنار بگذارید و به افرادی که باهم در جستجو هستید ، احترام قائل شوید. این که آیا شما آن را دوست دارید و یا نه، زمانی که شما در حال شکار هستید، شما یک سفیر برای همه کاوشگران محسوب می شوید و شما همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید.

فلزیاب ساده ویژه افراد آماتور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا