مقالات فلزیاب

فلزیاب با کیفیت و ارزان

فلزیاب با کیفیت و ارزان

استفاده از دستگاه های فلزیاب در دفینه یابی؛ این روزها دارای رونق زیادی می باشد. دلیل این موضوع بر هیچ فردی پوشیده نمی باشد. این ابزار ها برای ردیابی دفینه و گنج در عمق زمین؛ دیوار ها؛ سازه ها و هر مکان دیگری طراحی شده اند. در این راه بسیار موفق نیز عمل کرده اند. امروزه به قدری این دستگاه ها قدرتمند شده اند که؛ دست رسی به اهداف برای هیچ فردی غیر ممکن نخواهد بود. تنها باید یک فلزیاب با کیفیت خریداری کرد و وقت کافی برای تسلط و یادگیری استفاده از آن را صرف کرد، فلزیاب ها دارای قیمت ارزانی نمی باشند. از این رو مهم ترین نکته ای که این مسئله به وجود می آورد؛ دقت زیادی خواهد بود که در زمان خرید باید داشت.

آشنایی با برخی از فلزیاب های ارزان و با کیفیت

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب RICHEL M-40
  • فلزیاب ZICCO X2

نحوه خرید گنج یاب های معرفی شده

شاید برای برخی از کاوشگران عزیز این سوال به وجود آید که چگونه می توان یک فلزیاب خوب خرید و یا به عنوان مثال چگونه می توان فلزیاب های معرفی شده را خریداری کرد. در ابتدا باید بگوییم که موارد بالا؛ تعدادی از با کیفیت ترین دستگاه های فلزیابی می باشند که در کشور وجود دارند. مزیت و ویژگی هایی که آنها را خاص کرده است؛ کیفیت بالا؛ عملکرد عالی در کنار قیمت بسیار مناسب آنها می باشد.

فلزیاب با کیفیت و ارزان
فلزیاب با کیفیت و ارزان

برای خرید گنج یاب؛ کاوشگران ایرانی دارای انتخاب های زیادی از نظر تعداد کمپانی و فروشنده می باشند. اما ما همواره بهترین و برترین کمپانی های موجود را برای عزیزان انتخاب و معرفی می کنیم. کمپانی آی کا پی وی؛ یکی از معروف ترین فروشنده های محصولات فلزیاب اصل می باشد. این مجموعه همواره به تولید و عرضه محصولات با کیفیت؛ ارائه بهترین خدمات پس از فروش؛ فروش فلزیاب با قیمت بسیار مناسب؛ خدمات گارانتی مناسب و آموزش حرفه ای معروف می باشد. این کمپانی دارای دو دفتر فروش اصلی در شهر تهران و شهر شیراز می باشد. در انتهای این مقاله شماره تماس های این مجموعه را به اشتراک خواهیم گذاشت.

ویژگی های یک فلزیاب خوب

همانطور که می دانید؛ دستگاه های زیادی در بازار داخلی وجود دارد و یک کاوشگر؛ با انتخاب های زیادی رو به رو می باشد. کاوشگران می توانند با مطالعه مواردی که در ادامه به شما خواهیم گفت؛ تا حدودی شانس تجربه خرید یک فلزیاب خوب خود را؛ افزایش دهند. مواردی همانند توجه به عمق کاوش دستگاه فلزیاب؛ سیستم کاوشی که فلزیاب بر اساس آن ساخته شده است. قابلیت ها و امکانات ویژه ای که دستگاه دارد همانند سیستم نقطه زنی و یا یون یابی؛ قدرت باتری؛ وزن دستگاه (چرا که در کاوش های طولانی مدت بسیار مهم خواهد بود)؛ آلیاژ تشکیل دهنده دستگاه و مواردی از این قبیل می تواند بسیار کمک کننده باشد.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا