مقالات فلزیاب

فلزیاب با قدرت دفینه یابی

فلزیاب با قدرت دفینه یابی

دستگاه های گنج یاب و طلایاب مختلف زیادی در بازار وجود دارد. اما با یک مشاهده ساده متوجه خواهید شد که؛ تمامی کاوشگران به دنبال خرید فلزیاب با قدرت دفینه یابی می باشند. هر چند در تمامی جهان دستگاه های فلزیاب دارای کاربرد های مختلف زیادی می باشند. در کشور ما نیز به همین صورت می باشد. اما بیشترین سهم استفاده را؛ عرصه گنج یابی و دفینه یابی در اختیار دارد. به همین دلیل نیز خرید و فروش فلزیاب هایی که دارای قابلیت گنج یابی می باشند؛ رونق بیشتری دارند. چرا که؛ همانطور که می دانید تمامی دستگاه های فلزیاب؛ دارای قابلیت دفینه یابی نمی باشند.

فلزیاب با قدرت دفینه یابی
فلزیاب با قدرت دفینه یابی

ویژگی های فلزیاب با قدرت دفینه یابی

دستگاه هایی که توانایی کاوش  و ردیابی دفینه و گنج را دارند؛ دارای چند ویژگی بیشتر و برتر نسبت به سایر دستگاه ها می باشند. این دستگاه ها برای یافتن طلا از اعماق زمین باید دارای دقت بیشتری نسبت به سایر دستگاه های فلزیاب داشته باشند. از همین رو مشاهده می کنیم که در صورت استفاده از یک دستگاه طلایاب حرفه ای و خوب؛ این شرایط مهیا می شود که حتی ریز ترین اهداف نیز در اعماق بالا به راحتی مشخص می گردد.

  • دارای سیستم نقطه زنی
  • دارا سیستم شعاع زنی
  • دارای قابلیت عمق کاوش بالای 3 متر
  • دارای قدرت و توانایی تفکیک انواع فلزیاب
  • دارای سیستم کاوش در انواع مکان ها
  • دارای سیستم حذف املاح
  • دارای سیستم بالانس ( دستی و اتومات )

در بالا برخی از قابلیت هایی که لازمه هر دستگاه کاوشی می باشد را با یک دیگر مشاهده کردیم. اما باید توجه داشته باشید که خرید یک فلزیاب خوب دارای نکات زیادی می باشد که بدون استفاده از یک؛ مشاور و کارشناس فلزیاب و یا بهره مندی از تجارب دیگران می تواند آینده کاوش شما را؛ با شکست مواجه کند. بنابراین با مطالعه موارد بالا؛ تصور نداشته باشید قادر هستید تا خریدی حرفه ای را انجام دهید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا