مقالات فلزیاب

فلزیاب ایرانی با کیفیت

فلزیاب ایرانی با کیفیت

در کشور ما دفینه و گنجینه های زیادی وجود دارد. از این رو دفینه یابی و گنج یابی بسیار رواج داشته و دارای طرفداران زیادی می باشد. به همین دلیل در طی چند دهه اخیر افراد زیادی چه در زمینه تولید و عرضه محصولات گنج یابی و چه در زمینه خرید و کاوش با این ابزار ها؛ وارد این عرصه شده اند. از همین رو کشور ما پیشرفت زیادی در این زمینه داشته است. در بازار های داخلی شاهد وجود انواع فلزیاب می باشیم. استفاده از یک دستگاه فلزیاب ایرانی با کیفیت می تواند تاثیر زیادی در موفقیت افراد؛ داشته باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

فلزیاب ایرانی با کیفیت
فلزیاب ایرانی با کیفیت

معیار های خرید فلزیاب ایرانی با کیفیت

در کشور ما فلزیاب های خارجی دارای طرفداران زیادی می باشند. اما بسیاری از کاوشگران زمانی که کاربرد دستگاه های فلزیاب ساخت کشور را مشاهده می کنند؛ تصمیمات جدیدی در رابطه با خرید این ابزار  ها می گیرند. اما یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در این راه برای کاوشگران و کاربران وجود دارد؛ عدم توانایی در انتخاب و خرید یک فلزیاب خوب می باشد. کاوشگران در اغلب موارد اطلاعات دقیقی در رابطه با نحوه تشخیص و خرید یک فلزیاب خوب؛ ندارند. و همین موضوع یکی از مهم ترین دلایل شکست آنها در کاوش خواهد بود. چرا که با انتخاب و خرید فلزیاب اشتباه؛ موفقیتی حاصل نخواهد شد. در ادامه با برخی از نکاتی که می تواند یاری دهنده شما در خرید یک فلزیاب خوب باشد؛ آشنا خواهید شد.

  • دارای سیستم کاوش پالسی باشد
  • دارای حداقل عمق کاوش 3 متری باشد
  • دارای قابلیت سازگاری با انواع خاک ها را داشته باشد
  • دارای سیستم حذف نویز باشد
  • دارای قابلیت یون یابی باشد
  • دارای سیستم شعاع زنی و نقطه زنی باشد

چرا باید دستگاه ایرانی بخریم؟

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از کاوشگران را به خود مشغول کند این است که چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم. این در حالی می باشد که سیستم های کاوش خارجی دارای کیفیت بالاتر و قابلیت های بیشتری می باشد. این یک سوال درست می باشد با تصوری غلط.

در نگاه اول به طور حتم می دانیم که با توجه به افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور؛ قدرت خرید مردم تا حد زیادی کاهش یافته است. این موضوع بر این عرصه نیز تاثیر خود را به وضوح برجای گذاشته است. از همین رو یکی از مهم ترین معیار ها و فاکتور های خرید؛ قیمت فلزیاب می باشد. بنابراین در نگاه اول متوجه خواهید شد که فلزیاب های خارجی به دلیل قیمت بالایی که دارند؛ مناسب کاوشگران ایرانی نخواهند بود. قیمت فلزیاب های خارجی به عوامل مختلفی همچون تفاوت ارزش مادی ارز ها؛ هزینه های حمل و نقل و مواردی این چنین بازمیگردد که بیان آن از حوصله این جمع خارج است. در بخش دوم باید به سیستم کاوش این دستگاه ها اشاره کنیم که تماما وی ال اف می باشند. این سیستم به دلیل جنس خاک ایران؛ دارای ثبات و عملکرد خوبی در کشور ما نمی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا