مقالات فلزیاب

فلزیاب ایرانی اصل

فلزیاب ایرانی اصل

کشور ایران به دلیل قدمت بالا و تاریخچه نابی که دارد؛ دارای دفینه و گنجینه های زیادی می باشد. از این رو بسیار مورد توجه کاوشگران و علاقه مندان به عرصه گنج یابی و باستان شناسان می باشد. اما همانطور که می دانید برای دفینه یابی و دستیابی به اهداف؛ نیاز به ابزار ها و وسیله هایی می باشد که علاوه بر افزایش شانس موفقیت کاوشگر؛ کیفیت کاوش و راحتی بیشتری را فراهم کند. دستگاه های مورد استفاده در دفینه یابی و گنج یابی؛ فلزیاب ها می باشند. این دستگاه ها با قابلیت هایی که دارند می توانند انواع فلزات مختلف را که در مکان های مختلفی همانند درون دیوار ها؛ سازه ها؛ زیر زمین؛ مقبره ها؛ کوهستان و …. مدفون شده اند؛ سنس و ردیابی کنند. برای موفقیت در دفینه یابی در ایران؛ بهتر است از دستگاه های فلزیاب ایرانی اصل استفاده شود، با بررسی این موضوع همراه ما باشید.

فلزیاب ایرانی اصل
فلزیاب ایرانی اصل

چرا استفاده از فلزیاب ایرانی اصل از الزامات کاوش در ایران می باشد؟

در سطر های بالا بیان کردیم که برای کاوش در کشور ایران حتما باید از دستگاه های فلزیاب ایرانی استفاده کنید؛ اما این موضوع به چه علت ضرورت دارد. این موضوع را می توان در چند نکته توضیح داد.

1.قیمت فلزیاب :

فلزیاب هایی که به صورت وارداتی می باشند و تولید داخل نیستند؛ به دلیل قیمت گذاری با ارز و نه با ریال؛ همچنین هزینه هایی همانند سود ضوابط و هزینه های حمل و نقل بسیار بالا بوده و مقرون به صرفه نخواهد بود.

2.گارانتی و پشتیبانی :

فلزیاب های خارجی به دلیل نداشتن نمایندگی در کشور؛ فاقد هر گونه گارانتی و ضمانتی خواهد بود و هیچ گونه پشتیبانی نیز از خریدار انجام نخواهد آمد.

3.سازگاری :

فلزیاب ها دستگاه های می باشند که وابسته به شرایط و اقلیم منطقه تولید شده می باشند. از این رو دستگاه هر کشور تنها در همان کشور قادر به فعالیت و کاوش با حداکثر عملکرد مفید خود خواهند بود.

4.عمق کاوش :

سیستم های کاوش نصب شده بر روی دستگاه های خارجی؛ به دلیل عدم سازگاری با محیط و خاک معدنی ایران؛ در بهترین حالت تا عمق 2 متری را اسکن و نفوذ می کنند. که این متراژ دارای کاربرد برای دفینه های ایران نخواهد بود.

فلزیاب ایرانی اصل
فلزیاب ایرانی اصل

آشنایی با برخی از قوی ترین و بهترین فلزیاب های ایرانی با کیفیت

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • فلزیاب TACHAR T1
  • فلزیاب AUR 370 PLUS
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب ZICCO X2

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع سیستم های کاوش  و انواع دستگاه های فلزیاب؛ همچنین خرید انواع سیستم های کاوش؛ اسکنر ها؛ گنج یاب ها؛ نقطه زن ها و انواع دستگاه های فلزیاب تصویری؛ می توانید همه روزه با شماره های موجود در این مقاله با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا