مقالات فلزیاب

فلزیاب اورجینال

فلزیاب اورجینال

آیا شما هم همانند بسیاری از کاوشگران حرفه ای به دنبال خرید فلزیاب اورجینال هستید؟ آیا شما هم می خواهید از یک کاوش با کیفیت بهره ببرید و بتوانید در سریع ترین زمان ممکن انواع اهداف مختلف را در اعماق بالا و در مکان های مختلف شناسایی کنید؟ این خواسته ها تنها با استفاده از انواع محصولات گنج یاب پیشرفته اصل و محصولات فلزیابی اصل میسر است. با ما همراه باشید تا ای مسئله را کمی بیشتر باز کنیم و به شما بگوییم چگونه و از کجا می توانید محصولات اصلی را خریداری کنید و ویژگی های محصولات اورجینال چیست.

فلزیاب اورجینال
فلزیاب اورجینال

ویژگی های فلزیاب اورجینال

بسیاری از کاوشگران اعم از کاوشگران حرفه ای و مبتدی نمی دانند که چگونه می توان یک دستگاه گنج یاب حرفه ای را خرید و چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که دستگاه خریداری شده دارای قابلیت های خوبی می باشد. در وهله اول باید در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان از افراد غیر متخصص و از کوچه و بازار دستگاه نخرید و حتما از کمپانی های مجاز و دارای مجوز های مربوطه اقدام به خرید دستگاه فلزیاب و طلایاب کنید.

در ادامه به این موضوعات توجه داشته باشید تا بتوانید از بهترین و مناسب ترین دستگاه را خریداری کنید تا از حداکثر عملکرد دستگاه خود استفاده کنید. ابتدا باید بدانید که می خواهید در چه مکان و چه نوع خاکی کاوش کنید و به دنبال چه اهدافی هستید، پس از مشخص کردن این نیاز ها خرید یک گنج یاب با توجه به انواع و مدل های زیاد آن بسیار ساده تر خواهد بود. همانطور که  می دانید دستگاه های فلزیاب  و گنج یاب ها دارای انواع مختلف زیادی می باشند ؛ انواع فلزیاب تصویری، گنج یاب بوقی، فلزیاب و گنج یاب آنتن راداری، فلزیاب ایرانی و خارجی، فلزیاب های عمق زن و … تنها بخشی از این محصولات می باشند.

برخی از قابلیت های یک دستگاه گنج یاب خوب

در نهایت و پس  از مشخص کردن نیاز ها و خواسته های خود می توانید با توجه به آنها اقدام به خرید کنید، اما حتما به این نکات و مسائل نیز توجه داشته باشید تا بتوانید بی نقص ترین و مطمئن ترین دستگاه را تهیه کنید. یک دستگاه فلزیاب خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد.

  • دستگاه شما باید دارای قابلیت و قدرت تفکیک بین فلزات مختلف باشد
  • دستگاه فلزیاب باید بتواند در خاک های مختلف کاوش  کند
  • باید دستگاه مد نظر شما از قابلیت بالانس خودکار و دستی برخوردار باشد
  • دستگاه شما باید بتواند حداقل تا عمق ۵ متری نفوذ کند
  • دستگاه باید نویز ها و خطا های محیطی را حذف کند
  • دستگاه باید از لوپ و کویل های مختلف پشتیبانی کند
  • دستگاه باید دارای حالت شعاع زن و نقطه زن باشد
  • استفاده از دستگاه فلزیاب تصویری باعث افزایش درصد موفقیت خواهد شد اما الزام نیست

برخی از محصولات با کیفیت کمپانی IKPV

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ _ ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا