مقالات فلزیاب

فلزیاب اورجینال ارزان

فلزیاب اورجینال ارزان

با سلام به شما دوستان و کاوشگران عزیز، امروز با معرفی یکی از فلزیاب های حرفه ای در خدمت شما هستیم که کمپانی سازنده به سه ویژگی؛ قدرت تصویر برداری، قدرت تفکیک و سازگاری دستگاه اهمیت زیادی داده و آن را به گونه ای طراحی کرده است که از حداکثر عملکرد خود بهره ببرد. بسیاری از کاوشگران در اولین سوال هایشان از ما، خواستار این موضوع هستند که آیا فلزیاب اورجینال ارزان وجود دارد یا نه

فلزیاب اورجینال ارزان
فلزیاب اورجینال ارزان

آیا می توان با مبلغی اندک و بسیار کمتر از قیمت های سایر دستگاه ها در بازار، یک فلزیاب و گنج یاب حرفه ای و با کیفیت که نیاز های آنها را در کاوش های سخت فراهم آورد را خریداری کرد یا خیر، این سوالات تقریبا مواردی هستند که تمامی کاوشگران با آنها رو به رو هستند، پس با ما همراه باشید تا یکی از بهترین دستگاه های فلزیاب ایرانی را که به راحتی نیاز های شما را فراهم می کند را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های فلزیاب اورجینال ارزان

در این بخش از مقاله می خواهیم به شما دستگاه گنج یاب و فلزیاب AUR 370 PLUS را معرفی کنیم. این دستگاه فلزیاب یکی از برترین فلزیاب های موجود در میان هم رده های خود می باشد. فلزیاب ارزان غالبا به دلیل کیفیت پایین بدنه، دقت کم دستگاه، عدم توانایی نفوذ به عمق بالا تر، ناسازگاری دستگاه با انواع خاک ها، دریافت نویز و خطای زیاد و مواردی از این قبیل دارای قیمت های پایین تری نسبت به دیگر دستگاه ها می باشد، اما این دستگاه فلزیاب به جهت ایجاد بازار رقابتی شدید و وادار کردن دیگر تولید کنندگان به تولید دستگاه های با کیفیت طراحی و تولید شده است، فلزیاب ای یو آر 370 پلاس، دارای قابلیت های زیادی می باشد که در این مقاله می خواهیم به سه مورد از برترین و تاثیر گذار ترین آنها با شما سخن بگوییم.

قدرت تصویر برداری

فلزیاب تصویری دارای زیر مجموعه زیادی می باشد و دستگاه های اسکنر، با استفاده از سنسور های متفاوت و گوناگونی اقدام به تصویر برداری می کنند. قوی ترین سنسور موجود در بازار های سراسر جهان، سنسور مگنومتر می باشد که تصاویر فوق العاده عالی و واضحی را به کاوشگر ارائه می دهد. این فلزیاب به جهت توانایی رقابت با بازار جهانی از 4 سنسور حرفه ای مگنومتر ساخته شده است که توانایی نفوذ و تصویر برداری فوق العاده با کیفیتی را تا عمق 12 متری را ارائه می دهد.

قدرت تفکیک

قدرت تفکیک در دستگاه های فلزیاب دارای اهمیت زیادی می باشد و می توان گفت بدون این قابلیت و یا ضعیف بودن آن عملا کاوش های شما بی نتیجه خواهد ماند. این دستگاه فلزیاب به راحتی تمامی فلزات مختلف را، اعم از با ارزش و بی ارزش، به راحتی در عمق های مختلف و انواع زمین ها از یکدیگر تفکیک کرده و اهداف شما را شناسایی می کند.

سازگاری فلزیاب اورجینال ارزان با محیط های مختلف

این مورد و آپشن نیز از مهم ترین مواردی می باشد که در دستگاه های فلزیاب وجود دارد. چرا که در کشوری همانند کشور چهار فصل ایران شما با انواع محیط ها رو به رو هستید، زمین های کشاورزی، خاک های مرطوب، محیط جنگلی، کوهستان، مناطق بیابانی و شوره زار ها، که در صورت عدم توانایی سازگاری با این مناطق شما قادر نخواهید بود به اهداف خود دست یابید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا