مقالات فلزیاب

فلزیاب اسکنر

فلزیاب اسکنر

کاوشگران همواره به دنبال این بوده اند تا؛ با استفاده از جدید ترین سیستم های کاوش؛ بتوانند؛ تجربه بهتری را داشته باشند و قادر باشند اهداف خود را راحت تر دنبال کنند. یکی از جدیدترین سیستم هایی که امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است؛ اسکنر ها می باشند. فلزیاب های اسکنر؛ همان طور که می توان حدس زد بر پایه تصویر برداری و ارائه تصویر ساخته شده اند. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که؛ به صورت همزمان در زمان کاوش؛ اطلاعات دریافتی را به صورت تصویر و در بعضی نسخه ها به صورت ویدئو ارائه دهند.

فلزیاب اسکنر
فلزیاب اسکنر

بررسی فلزیاب اسکنر

چرا امروزه در اکثر نقاط؛ از این دستگاه ها استفاده می شود. چرا کارشناسان به اتفاق نظر استفاده از این دستگاه ها را توصیه می کنند. هر چند با سایر فلزیاب هایی همانند فلزیاب بوقی نیز می توان به اهداف دست یافت؛ چرا استفاده از این دستگاه برای کاوشگران مناسب تر می باشد.

با بیان یک مثال ساده؛ تمامی پاسخ های شما را خواهیم داد. تصور کنید در یک اتاق تاریک به دنبال یک صدا باشید. قطعا با آزمون و خطا و با سختی به هدف خود دست خواهید یافت. حال تصور کنید در همان اتاق با روشن کردن یک لامپ و توجه به همان صدا؛ به دنبال خواسته خود باشید. قطعا در زمانی که چراغ روشن می باشد؛ بسیار راحت تر خواهید توانست به هدف خود دست یابید. دستگاه های اسکنر تصویری نیز؛ همان کار را می کند. شما می توانید اهداف خود را علاوه بر موارد دیگر؛ با تصویر مشاهده کنید. این گونه؛ دستیابی به آن راحت تر خواهد شد. زمان کاوش کمتر خواهد شد. هزینه ها کمتر خواهد بود و بسیاری موارد دیگر. با در نظر گرفتن این موارد خواهید دید که استفاده از یک دستگاه فلزیاب تصویری می تواند تاثیرات مثبت زیادی در نتیجه کاوش داشته باشد.

برخی از بهترین اسکنر های ایرانی

  • فلزیاب MINI GPR,
  • فلزیاب RICHEL M-10,
  • فلزیاب MobiFuture(Q),
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب LEOPARD 1000,
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا