مقالات فلزیاب

فلزیاب ارزان و قوی

فلزیاب ارزان و قوی

فلزیاب ها به دلیل قابلیت ها و کاربرد هایی که دارند؛ دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. از همین رو خرید یک فلزیاب ارزان و قوی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است. بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان مدعی هستند که محصولات خود دارای کیفیت و عملکرد بسیار خوبی هستند. به همین دلیل آنها را نیز با قیمت های بالایی به فروش می رسانند. اما باید در نظر داشته باشید که تنها راه مشخص کردن کیفیت یک کالا؛ تست و مشاهده و بررسی عملکرد آن در یک محیط واقعی می باشد.

فلزیاب ارزان و قوی
فلزیاب ارزان و قوی

آشنایی با فلزیاب ارزان و قوی

به دلایلی که در بالا عنوان کردیم؛ تصمیم داریم تا شما عزیزان را با یکی از دستگاه های با کیفیت و حرفه ای آشنا کنیم. 

فلزیابی که در این بخش انتخاب کرده این تا به شما عزیزان معرفی کنیم؛ با نام تجاری AUR 370 Multi به بازار معرفی شده است. این دستگاه فلزیاب از سری فلزیاب های ای یو آر می باشد. این سری فلزیاب برای افرادی طراحی و ساخته شده است که؛ به کاوش خود اهمیت زیادی داده و به منظور دفینه یابی و گنج یابی به خرید فلزیاب و گنج یاب روی آورده اند. این مجموعه که قوی ترین آنها ای یو آر مولتی می باشد؛ همگی از سیستم های فلزیاب مکمل طراحی شده اند که؛ می توانند مجموعه نیاز های کاوشگران را حل کنند. استفاده از این دستگاه ها نیاز شما را از خرید و استفاده از سایر فلزیاب ها؛ بر طرف می کنند. 

برخی از ویژگی های این فلزیاب

در خصوص این دستگاه فلزیاب باید بگوییم که دارای ویژگی ها و قابلیت های زیادی می باشد. اگر لیستی از قابلیت ها و ویژگی های این دستگاه تهیه کنیم؛ می توان مواردی همچون : توانایی خوراک دهی؛ توانایی بالا در تفکیک و جدا سازی انواع فلزات؛ توانایی تصویر برداری از اهداف و ساختار زمین؛ امکان ارائه تصویر و ویدئو به صورت لایو؛ سیستم بالانس حرفه ای؛ عمق کاوش 17 متری و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

نکات مهم در دفینه یابی

در این بخش از مقاله به برخی از مهم ترین نکات در این زمینه اشاره خواهیم کرد. در قدم اول باید بدانید که حتما؛ از فلزیاب های اصل و اورجینالی که از مراکز معتبر فلزیابی تهیه و خریداری شده باشد؛ استفاده کنید. در قدم بعدی باید به این نکته توجه داشته باشید که این موضوع که از چه دستگاه فلزیابی استفاده می کنید؛ درصد کمی از موفقیت شما را شامل می شود. در حقیقت بخش اصلی و مهم در دستیابی شما به اهداف را؛ تسلط شما به دستگاه خود و شناخت نحوه عملکرد و رفتار دستگاه تشکیل می دهد. برای تجربه یک کاوش موفق؛ حتما باید زمان کافی را صرف تمرین و کسب و ایجاد تسلط یر دستگاه خود؛ صرف کنید. و در انتها یکی دیگر از موارد مهم؛ استفاده از دستگاه های پالسی خواهد بود. چرا که این سیستم ها دارای عمق کاوش بالایی می باشند.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا