مقالات فلزیاب

فلزیاب ارزان قیمت ایرانی

فلزیاب ارزان قیمت ایرانی

دستگاه فلزیاب یکی از الزامات و ضروریات هر کاوشی می باشد. اما قیمت فلزیاب ها به دلیل کاربرد و قابلیت های آنها بسیار بالا می باشد. یکی از مهم ترین نکات تعیین قیمت و قیمت گذاری این دستگاه ها نیز؛ قابلیت های آنها می باشد. بسیاری از کاوشگران توانایی خرید فلزیاب را ندارند. هر چند دستگاه های فلزیاب ارزان قیمت ایرانی نیز وجود دارند؛ اما در اغلب موارد کاهش قیمت منجر به کاهش چشمگیر کیفیت و قابلیت ها می شود که؛ یا بطور کلی برای استفاده در حیطه دفینه یابی مناسب نبوده و یا کاوشی سخت و زمان بر را باعث خواهند شد.

فلزیاب ارزان قیمت ایرانی
فلزیاب ارزان قیمت ایرانی

انواع فلزیاب ارزان قیمت ایرانی

در بالا اشاره کردیم که در اغلب موارد کاهش قیمت  ها باعث کاهش کیفیت و کارایی های لازم و ضروری برای دفینه یابی می شود. این موضع در تمام جهان صدق می کند. کاوشگران برای خرید فلزیاب؛ اشتباهات زیادی را مرتکب می شوند. دلیل این موضوع نیز عدم آگاهی های کافی در زمینه شناخت سیستم های مختلف کاوش؛ عدم توانایی مالی کافی؛ عجول بودن و در نهایت مشورت و مشاوره نگرفتن از کارشناسان خبره؛ می باشد.

در ادامه به برخی از انواع مدل های دستگاه های فلزیاب ارزان قیمت ایرانی که دارای کاربرد های کافی برای دفینه یابی در کشور طراحی شده اند؛ آشنا خواهید شد.

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب AJM IMAGING PT
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب DERAK SUPER GPR SENSOR
  • فلزیاب DMF-Y
فلزیاب ارزان قیمت ایرانی
فلزیاب ارزان قیمت ایرانی

بررسی علت قیمت پایین فلزیاب های معرفی شده در بالا

طبق مطلبی که در بالا بیان کردیم؛ قیمت دستگاه های فلزیاب ارزان ؛ به دلیل کاهش کیفیت و کاهش قابلیت های دستگاه ها(که مهمترین عامل استفاده از این ابزار ها می باشد) در اغلب موارد می باشد. اما دستگاه های معرفی شده به دلیل ایجاد توانایی خرید افرادی که توانایی و قدرت مالی زیادی ندارند؛ همچنین به منظور ایجاد یک بازار رقابتی تولید و طراحی شده اند. در ساخت این ابزار ها؛ سعی شده است تا امکانات و قابلیت هایی که ضروری و مهم بوده؛ بکار گرفته شود و موارد غیر ضروری که باعث افزایش قیمت دستگاه می شود چشم پوشی شود. همچنین به دلیل حذف روابط و ضوابط؛ باعث کنترل قیمت این ابزار ها تا حد زیادی شده اند.

نحوه اطمینان به فلزیاب ارزان

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن هر کاوشگر و خریداری به وجود آید این موضوع باشد که با توجه به تعداد بالای دستگاه های بی کیفیت؛ چگونه می توان به خرید یک دستگاه ارزان قیمت اعتماد کرد. مهم ترین و بهترین گزینه برای خرید یک فلزیاب خوب؛ تست دستگاه می باشد. با تست دستگاه در یک مکان واقعی به راحتی می توان تمامی عملکرد دستگاه را مورد ارزیابی قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا