مقالات فلزیاب

فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی

در این مقاله می خواهیم در رابطه با دستگاه های فلزیاب آنتنی با شما عزیزان صحبت کنیم. در ادامه تلاش خواهیم کرد تا به صورت خلاصه؛ شما را با این دستگاه آشنا کنیم. همان طور که می دانید؛ دفینه یابی و گنج یابی به دلیل سود آور بودن؛ علاقه مندان زیادی را جذب این فعالیت کرده است.

برای موفقیت در این عرصه و این منظور؛ دستگاه ها و ابزار های زیادی طراحی و ساخته شده است. دستگاه هایی که به صورت کلی آنها را با نام فلزیاب می شناسیم. اما فلزیاب ها دارای انواع مختلف و گوناگونی می باشند که دفینه یابی و گنج یابی تنها یکی از آن ها خواهد بود. تنها به دلیل طرفداران بیشتر این فعالیت؛ فلزیاب ها را اغلب دستگاه هایی می شناسیم که بوسیله آنها به کشف گنج و دفینه می پردازند. اما همان طور که گفتیم از این ابزار ها در زمینه های مختلفی همانند بازرسی های بدنی؛ فرودگاه ها؛ در برخی کارخانه ها و مراکز تولیدی (البته در این مراکز تنها از این تکنولوژی استفاده میشود و دستگاهی تحت شکلی که ما میشناسیم وجود ندارد) مقاصد نظامی و موارد دیگری؛ بکار گرفته می شود.

فلزیاب آنتنی
فلزیاب آنتنی

فلزیاب آنتنی چیست؟

یکی از معروف ترین و رایج ترین دستگاه های فلزیاب؛ فلزیاب های آنتنی و یا آنتن راداری می باشند. این دستگاه ها علیرغم این که در بازار به وفور یافت می شود؛ اما دارای قابلیت های زیادی می باشد. این دستگاه ها با استفاده از یک یا چند آنتن اقدام به ارسال فرکانس هایی که یا به صورت دستی و یا به صورت سیستمی و از پیش تعیین شده است؛ اقدام به ردیابی اهداف می کنند.

علت نام گذاری این دستگاه ها نیز همین موضوع می باشد. از ویژگی های بارز و معروف این ابزار ها می توان به عمق کاوش بالا؛ قابلیت نقطه زنی دقیق؛ شعاع کاوش بالا؛ سیستم تفکیک در نقطه و مواردی از این قبیل اشاره کرد. از همین رو نیز می باشد که این ابزار ها در کشور ما دارای طرفداران زیادی می باشد. چرا که با در نظر گرفتن عمق کاوش اهداف در کشور ما؛ می توان به ضرورت وجود این ابزار ها پی برد.

برخی از قوی ترین دستگاه های آنتن راداری

  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب GOLDEN WIN
  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب ZICCO X2

به انتهای این مقاله رسیدیم. از همراهی شما عزیزان سپاس گذاریم. تمام تلاش خود را بکار بردیم تا چکیده ای از مهم ترین نکات را برای شما بازگو کنیم. اما همچنان با ارائه مشاوره های رایگان به جهت خرید فلزیاب اصل و آشنایی با فروشنده های محصولات با کیفیت؛ در خدمت شما عزیزان هستیم. می توانید برای ارتباط با کارشناسان ما با یکی از شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا