مقالات فلزیاب

فلزیاب آباده

فلزیاب آباده

نمایندگی فلزیاب آباده یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز فروشنده محصولات فلزیابی در استان فارس می باشد که سال هاست با حفظ کیفیت کالای ارائه شده خود توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. در این مقاله می خواهیم به تعدادی از محصولاتی که در این شعبه ارائه می شود اشاره کنیم و با بیان برخی از ویژگی ها و مختصری از هر یک از آنها، گامی رو به جلو به سمت موفقیت شما عزیزان برداریم. با ما باشید تا کمی بیشتر با این فروشگاه حرفه ای محصولات فلزیابی آشنا شوید.

فلزیاب آباده
فلزیاب آباده

تعدادی از محصولات فلزیاب آباده

  • فلزیاب TORNADO
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب GOLDEN WIN
  • فلزیاب Schneider Series
  • فلزیاب IKPV PRO

 

فلزیاب AJM BUGLE

این دستگاه فلزیاب یکی از ارزان ترین و در عین حال با کیفیت ترین فلزیاب های عرضه شده در این فروشگاه می باشد که در ادامه توجه شما را به برخی از قابلیت های آن جلب می کنیم. قدرت نفوذ باورنکردنی 7 متری، استفاده از سیستم های حرفه ای نقطه زن، بوقی پالسی، توانایی اتصال به چندین کویل برای افزایش شانس موفقیت، توانایی هماهنگی دستگاه با انواع زمین ها و موارد بسیار دیگری، تنها بخشی از ویژگی های بی شمار این دستگاه می باشد.

فلزیاب Schneider Series

فلزیاب اشنایدر به عنوان قوی ترین و کارآمد ترین دستگاه تولیدی این مجموعه شناخته می شود که موفقیت شما را در دنبال کردن هر نقطه ای از زمین و با دنبال کردن هر نوع هدفی و کاوش توسط هر کاوشگری کاملا تضمین می کند. تفکیک فلزات روی نرم افزار و سخت افزار، خوراک دهی، عمق کاوش بالای 10 متر و بر روی آنتن تا 40 متر، متشکل از سه سیستم حرفه ای به صورت مکمل، توانایی تشخیص حفره، قابلیت تصویر برداری از زمین با استفاده از 16 سوپر سنسور حرفه ای و … برخی از قابلیت های این دستگاه می باشد.

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا