مقالات فلزیاب

فروش گنج یاب خارجی

فروش گنج یاب خارجی

فروش گنج یاب خارجی :

قطعا همه ما می دانیم که سیستم های معروف و پر استفاده فلزیابی سیستم های پالسی و سیستم های وی ال اف می باشد. بسیاری از کاوشگران صرفا به خاطر خارجی بودن دستگاه و دارا بودن برچسب خارجی؛ علاقه شدیدی به خرید آنها نشان می دهند. اما مورد و نکته ای که کمتر کسی به آن توجه می کند؛ این موضوع می باشد که دستگاه دارای چه سیستم کاوشی می باشد. تفاوت سیستم های پالسی و سیستم های وی ال اف در دو مورد مهم و حیاتی می باشد؛ عمق کاوش و قدرت تفکیک؛ سیستم پالسی دارای عمق کاوش بسیار بالاتر و سیستم وی ال اف؛ دارای قدرت تفکیک بهتر می باشد. البته تفاوت در قدرت تفکیک آنها مقدار بسیار کمی می باشد که حتی می توان آن را نادیده گرفت.

فروش گنج یاب خارجی
فروش گنج یاب خارجی

علت تولید سیستم های پالسی و وی ال اف

تولید ای دو سیستم به دلیل این موضوع می باشد که افرادی که قصد کاوش در عمق های پایین تا 1/5 متر را دارند از سیستم وی ال اف استفاده کنند و افرادی که قصد کاوش در اعماق بالای این مقدار تا 20 متر و 30 متر را دارند از سیستم های پالسی استفاده کنند. شاید به این موضوع فکر کنید که با استفاده از سیستم های پالسی می توان تمام نیاز های خود را بر طرف کرد؛ در صورتی که این گونه نمی باشد. به دلیل ضعف سیستم پالسی در تفکیک اهداف در عمق های پایین سیستم های وی ال اف دارای کاربرد بالاتری هستند.

افرادی که به دنبال کاوش دفینه هستند، به خوبی می دانند که دفبنه های ایران در عمق های بالای 3 متر مدفون شده اند؛ این موضوع به دلیل باستانی بودن کشور ایران می باشد؛ چرا که بدین وسیله با افزایش لایه های خاک؛ رفته رفته به عمق دفینه ها اضافه می شود. در سطر های اول عنوان کردیم که کمتر کسی به سیستم های فلزیاب ها توجه می کنند؛ به همین دلیل اغلب افراد با خرید فلزیابی با سیستم وی ال اف؛ در نهایت قادر نیستند که به اهداف خود دست یابند و ناچار به تجربه طعم تلخ شکست خواهند شد.

فروش گنج یاب خارجی

از سال های دور همواره کیفیت محصولات خارجی بالاتر از محصولات داخلی بوده و به همین دلیل اکثر افراد در تمامی موارد محصولات خارجی را به دستگاه های ایرانی ترجیح می دهند. این موضوع در مورد دستگاه های فلزیاب نیز صدق می کند. فلزیاب های خارجی در کشور ما دارای طرفداران زیادی می باشد و عرضه برای این محصولات بسیار زیاد می باشد؛ این نکته را در نظر داشته باشید. از طرفی به دلیل قاچاق بودن این محصولات و خرید آنها با ارز و واحد پول های خارجی؛ دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. این دو نکته باعث شده است که افراد سودجویی بخواهند از این فرصت سو استفاده کرده و محصولات تقلبی خود را به فروش برسانند.

از طرفی به دلیل این که کمپانی های خارجی در ایران دارای نمایندگی نمی باشند؛ امکان تعیین اصالت محصول وجود ندارد. تمامی این شرایط باعث شده است تا عده  زیادی مورد کلاه برداری قرار گیرند. اما برای جلوگیری از این اتفاق ها یک راه حل ساده و مطمئن وجود دارد؛ خرید از نمایندگی های فلزیاب ایرانی که دارای مجوز های مربوطه باشند. کمپانی هایی همانند کمپانی بزرگ آی کا پی وی؛ با وارد کردن و فروش فلزیاب خارجی اصل و با گارانتی و ضمانت از طرف خود؛ اطمینان خاطر خریداران را از خرید دستگاه اورجینال فراهم می کند.

خرید فلزیاب خارجی اصل

جهت خرید محصولات فلزیاب و گنج یاب ایرانی و خارجی می توانید همه روزه با شماره های 09917579030 و 09917579020 با نمایندگی فلزیاب شیراز در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا