مقالات فلزیاب

فروش دیسک گنج یاب

فروش دیسک گنج یاب

قطعا با دیسک گنج یاب و علت فروش آنها اشنا شده اید. همه ما به خوبی می دانیم که نام دیگر این قطعه؛ لوپ و کویل می باشد. این قطعه یکی از رکن های اصلی هر دستگاه فلزیاب و هر کاوشی می باشد. به دلیل سنس اهداف توسط این قطعه؛ همواره کارشناسان توصیه کرده اند که از قطعات اصلی و اورجینال؛ برای کاوش بهره ببرید. اما خرید کویل باید به چه صورت باشد. با ما همراه باشید.

فروش دیسک گنج یاب
فروش دیسک گنج یاب

فروش دیسک گنج یاب

کاوشگرانی که کویل های خود را بر اساس نوع هدف و نوع خاک منطقه کاوش خود؛ انتخاب می کنند؛ قادرند تا طعم موفقیت را بچشند. دو مورد از فروشگاه های مجاز و معتبر فروش محصولات فلزیابی؛ فروشگاه کمپانی فلزیاب آی کا پی وی می باشد که در؛ نمایندگی فلزیاب تهران و نمایندگی فلزیاب شیراز؛ اقدام به عرضه محصولات خود می کنند.

از آن جایی که کویل ها ارتباط مستقیم با اهداف دارند؛ باید حتما سازگار با این اهداف؛ خاک و دستگاه مورد استفاده؛ باشد. یکی دیگر از مواردی که باید در خرید این قطعه مهم مورد نظر قرار دهید؛ سایز آن می باشد. سایز کویل ها ارتباط مستقیمی با قدرت نفوذ دستگاه فلزیاب شما دارد. همچنان باید از کویل هایی استفاده کنید که به مقدار کافی کافی در برابر نویز و امواج مزاحم ایزوله باشند. چرا که کاوش در کشور ایران با توجه به خاک های معدنی که دارد؛ بسیار سخت می باشد؛ به همین دلیل باید از دستگاهی استفاده کرد که کمترین میزان نویز دریافتی را داشته باشد؛ تا دسترسی به اهداف امکان پذیر باشد.

خرید کویل

شما عزیزان می توانید برای خرید کویل در شیراز؛ با نمایندگی این مجموعه با شماره های 09917579030 و 09917579020 در تماس باشید. این مجموعه علاوه بر فروش لوپ؛ دارای مجموعه 70 عددی فلزیاب های حرفه ای می باشد که می توانید لیست کامل آن را؛ در اینجا مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا