مقالات فلزیاب

عمق کاوش فلزیاب حرفه ای

عمق کاوش فلزیاب حرفه ای

سلام خدمت همراهان همیشگی ای کا پی وی  امروز قصد داریم فلزیاب ها را بر اساس عمق کاوش برای شما توضیح دهیم و به شما بگویم کدام فلزیاب میتواند عمق کاوش بیشتری داشته باشد البته  هرچند نکته مهمی که در عمق کاوش وجود دارد  نوع خاک و کاربر دستگاه در هنگام کار با دستگاه بسیار تاثیر گذار میباشد.

عمق کاوش مقوله ای مهم در هنگام خرید فلزیاب میباشد  در ابدا بهتر است بگوییم کلا فلزیاب بر اساس تکنولوژی ساخت به دوسته تقسیم میشوند دیگر تکنولوژی ها نیز وجود دارد اما در بین کاربران از  محبوبیت خاصی برخوردار نمی باشد در ادامه به شما این دو تکنولوژی فلزیاب آشنا نماییم.

عمق کاوش فلزیاب حرفه ای
عمق کاوش فلزیاب حرفه ای
فلزیاب وی ال اف 

فلزیاب های وی ال اف نوعی از فلزیاب های های مدرن هستند این فلزیاب ها  عمق زیادی را مورد کاوش قرار نمی‌دهند ما در عوض میتواند فلزات کوچکی به اندازه یک سکه را به راحتی برای شما شناسایی کنند این فلزیاب در کشور های خارجی برای پیدا کردن تکه های طلا و سکه استفاده میشود و برای کاوش گنج های باستانی کاربردی ندارند زیرا گنج کسی سر مایه خود در قدیم دفن می نموده قطلا از یک سکه و  بیشتر بوده  یا حتی میتواند چندین کیلو طلا باشد! فلزیاب های وی ال میتوانند تا حد اکثر ۱ یا دو متر زمین را مور د بررسی قرار دهند. اگر بخواهیم با شما صادق باشیم باید به گوییم که قدرت تفکیک در فلزیاب های وی ال اف بیشتر از فلزیاب های پالسی میباشد

فلزیاب پالسی 

فلزیاب های پاسی کمتر  فلزیاب های وی ال اف هستند این فلزیاب میتواند تا عمق بسیار بیشتری را مورد پوشش قرار دهند محصولات ای کا پی وی تماما با تکنولوژی پالسی ساخته شده اند آخرین محصول ای کا پی وی یعنی فلزیاب اشنایدر با عمق کاوش ۲۵ متر میباشد اما نباید از دستگاه انظار داشت که  فلزی به کوچکی سکه را در ۲۵ متری شناسایی کند حداقل فلزی که شما میتوانید در عمق ۲۵ متری شناسایی کنید  با ید اندازه ۱*۱ داشته باشد تکنولوژی پالسی برای گنجیابی بسیار مناسب تر میباشد میتوان دستگاه هایی با این تکنولوژی  را میتوان به آن لقب گنج یاب نیز دارد.

 به حر هال انتخاب یک فلزیاب حرفه ای از بین هزان مدل دستگاه و فلزیاب و گنجیاب حرفه ای کار بسیار سختی است شما باید موارد زیادی را در نظر بگیرید تا بتوانید یک  دستگاه طایاب حرفه ای را خریداری نمایید برای در ک بهتر این موضوع میتوانید مطلب

مشاوره رایگان خرید فلزیاب :  ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا