مقالات فلزیاب

عمق دستگاه گنج یاب

عمق دستگاه گنج یاب

همه کاوشگران حاضرند با پرداخت هزینه های گزاف؛ یکی از بهترین دستگاه های فلزیاب را خریداری کنند. چرا که دستگاه های فلزیاب حرفه ای دارای قابلیت های بیشتری بوده و؛ این موضوع بدین معنا خواهد بود که کاوشی به مراتب راحت تر؛ لذت بخش تر و دارای نتیجه بهتری؛ پیش رو خواهیم داشت. پیشرفت علم و تکنولوژی باعث می شود تا با ابداع و دستیابی به روش های جدید؛ قابلیت های جدید و افزایش ویژگی های دستگاه ها؛ کاوش در هر مکان و نقطه از زمین و دستیابی به هر هدفی میسر گردد. یکی از ویژگی هایی که در کاوش ها دارای اهمیت زیادی می باشند و؛ یکی از مهم ترین معیار های خرید فلزیاب می باشد؛ عمق دستگاه گنج یاب می باشد و موضوع صحبت ما در این مقاله نیز به همین عنوان اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

عمق دستگاه گنج یاب
عمق دستگاه گنج یاب

عمق دستگاه گنج یاب

یکی از مهم ترین فاکتور ها و معیار های دستگاه های فلزیاب در زمان خرید؛ توانایی عمق نفوذ دستگاه فلزیاب می باشد. این موضوع مخصوصا در کشور ما دارای اهمیت زیادی می باشد. عمق دفینه های ایران به دلیل قدمت بسیار؛ بسیار بالا می باشد. گاها این عدد به بالای 10 متر نیز می رسد. به همین علت باید حتما یکی از معیار های هر کاوشگری برای کاوش در کشور ایران؛ این موضوع باشد.

هر چند حرف اول را؛ قدرت دستگاه و قطعات بکار رفته در آنها و نوع سیستم فلزیاب ها می زند. اما توانایی نفوذ دستگاه طلایاب و عمق کاوش آنها به عوامل محیطی نیز؛ بسیار وابسته می باشد. عواملی همچون دمای هوا؛ سردی و گرمی بیش از حد؛ رطوبت موجود در هوا؛ وضعیت بارندگی؛ نوع خاک؛ مواد تشکیل دهنده خاک؛ جنس لایه های زمین و مواردی از این قبیل می باشد. نوع مواد تشکیل دهنده زمین همانند؛ خاک نرم؛ خاک رس؛ سنگ؛ ساروج؛ زغال سنگ ها؛ مواد معدنی؛ تخته سنگ ها و امثال مشابه می تواند در نحوه عملکرد و میزان دریافت نویز فلزیاب ها تاثیر مستقیم بگذارد.

برخی از دستگاه های فلزیاب با ثبات عملکرد بالا

  • فلزیاب HOXNE،
  • فلزیاب RICHEL M-160،
  • فلزیاب TACHAR T4،
  • فلزیاب HS366،
  • فلزیاب AUR 370 PLUS،
  • فلزیاب ZICCO X2

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا