آثار و نشانه ها

علامت کمان در گنج یابی

علامت کمان در گنج یابی

بررسی کمان و علامت کمان در گنج یابی: کمان یکی از قدیمی ترین گونه‌ ی جنگ‌ افزار باستانی‌ است که با نیروی ذخیره‌ شده در زه خود پیکان ( تیر ) را به جلو پرتاب می‌کند. کمان از گذشته تاکنون در زمینهٔ شکار، ورزش و جنگ کارایی داشته‌ است، کهن ترین قطعات مربوط به یک کمان در شمال آلمان یافت شد و قدمت آن را مربوط به ۸ هزار سال پیش از میلاد مسیح دانسته‌ اند.

از زمان های بسیار دور نشان مردی و شجاعت مردان را همواره با جنگ افزار های خود نشان میداده اند به گونه ای که در اکثر آثار به جا مانده از آن دوران مانند کتیبه، حکاکی های روی دیوار و قلعه ها، مدال ها و … آثار و تصویر های جنگا افزار هایی همچون شمشیر، نیزه، تیر و کمان و … به چشم می خورد. به جهت نمادین شدن این نشان ها اگر کسی به هر دلیلی نیاز به علامت گذاشتن و علامت زدن چیزی پیدا می کرد طبیعتا این این علامت و نشان ها استفاده می کرد.

علامت کمان در گنج یابی
bow

 

بررسی علامت کمان در گنج یابی

طبق صحبت های بالا گاها اگر کسی گنجینه و دفینه ای در اختیار داشت که نیاز به مخفی و مدفون کردن آن پیدا می کرد باید بعد از مخفی کردن آن شی با استفاده از علامت و نشانی که فقط خود آن شخص معنی و مفهوم آن را می دانست، آن را مخفی کند که اگر بعد از متی خواست آن را ازجای پنهان شده بیرون آورد بتواند با استفاده از این نماد ها مستقیما به دفینه حود برسد. یکی از علامت های پر کاربرد در دفینه و گنج یابی علامت کمان است.

در جهت پرتاب تیر چیزهای متفاوت و غیر طبیعی را جستجو کنید . کمان می تواند تنها باشد و یا اینکه همراه تیر، منطق به کار گرفته شده در هر صورت یکی است. تیر و کمان نشانه آخر و نهایی نیست بلکه به عنوان نماد های مکمل استفاده شده و در برخورد با این نماد، شما باید به دنبال نشانه های بیشتری باشید.

 دو جهت مختلف پیکان را بررسی کنید که درختان کهنسال وجود دارد یا نه، طبق تجربه ، کارشناسان ما بر این باورند که درختان قدیمی برای تعیین نقطه استفاده شده است. در صورت علامت کمان در گنج یابی به تنهایی نشان داده شود در جهت آن به جستجو آثار دیگر می پردازیم و اگر علامت کمان همراه با تیر باشد باید جهت هر دو یکی باشد .

برای دریافت مشاوره رایگان درباره کمان در گنج یابی و خرید دستگاه گنج یاب و طلایاب ارزان و اورجینال با گارانتی معتبر فقط کافیست با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا