آثار و نشانه ها

علامت خوک سنگ در گنج یابی

علامت خوک سنگ در گنج یابی

علامت خوک سنگ در گنج یابی نمادی است هم برای نشان دادن مسیر و در بعضی اوقات هم جهت مخفی سازی دفینه کاربرد داشته است. این سنگ نگاره به چند حالت مختلف تعبیر می شود و بستگی به شرایط قرار گیری این سنگ در جاهای مختلف دارد . اول می پردازیم به معنی اول آن که اگر در این سنگ در روی سنگی تخت قرار داشت و رنگ آن به رنگ خاکستری و یا مایل به رنگ سیاه بود به چه معنی می تواند باشد که در این صورت باید در زیر شکم خوک درزی باشد که اگر این درز موجود بود در شکم آن سنگی قیمتی نمد پیج شده وجود دارد.

علامت خوک سنگ
علامت خوک سنگ

علامت خوک سنگ

در قسمت دوم اگر این سنگ نگاره روی تخته سنگ و یا زمین بود و رنگ سنگ معمولی و صخره ای رنگ بود قضیه متفاوت است و شما باید در جلوی آن به دنبال فرورفتگی باشید که در مرکز آن فرورفتگی چاه وجود دارد و دفینه در انتهای چاه در دیواره ای به صورت پلمپ شده وجود دارد که با شکاندن پلمپ آن راه مشخص می شود که ته این راه معمولا به اتاق ختم می شود که معمولا وجود تله در این اماکن امری طبیعی می باشد که بعد از پشت سر گذاشتن تله به دفینه دست پیدا می کنید .

و در قسمت سوم اگر خوک به صورت نیمه بود و به صورت تخریبی بود آنگاه معنی آن به طور کل متفاوت است و در این مورد نشان راهی به درون غار است که درب ورودی غار را تخریب کرده اند به طوری که از جلو نمایان نیست و حتما شما باید از کنار آن رد بشید تا بتوانید درب را تشخیص بدهید و به صورت مخفی این درب طراحی شده البته باز است و پلمپ نیست ولی قابل رویت نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا