آثار و نشانه ها

علامت خوک در دفینه یابی

علامت خوک در دفینه یابی

گنج یابی و دفینه یابی در سراسر جهان دارای قدمت بسیار زیاد بوده و همواره اشخاص بسیار زیادی در این زمینه فعالیت کرده اند و کشور ایران نیز از این قائده مستثنا نبوده و بلکه به واسطه تمدن و تاریخ چند هزار ساله خود، میتوان گفت تاریخچه گنج یابی در آن دارای سابقه بیشتری است. باید در نظر داشته باشید که دفینه یابی نیاز به داشتن تجربه زیاد دارد و کاوشگران حرفه ای گنج از علائم و نماد های زیادی مطلع هستند، یکی نماد ها در دفینه یابی علامت خوک است که در ادامه آن را مورد بررسی قرار میدهیم.

علت نشانه گذاری دفینه ( علامت خوک در دفینه یابی )

درگذشته به دلیل نبودن مکان امن مانند بانک، گاو صندوق و … هر کسی که چیزی با ارزش داشت مانند: طلا، نقره و حتی ظرف هایی از این جنس، برای به سرقت نرفتن آنها را در مکان هایی زیر زمین دفن میکردند و برای این به مرور مکان آن را گم نکنند آنها را علامت گذاری میکردند و بعضا علامت گذاری هایی جهت انحراف کردن افرادی که به دنبال گنجینه مدفون شده هستند بکار برده می شود.

 علامت خوک یکی از علامت هایی است که در گنج یابی با آن برخورد می شود که یکی از کمیاب ترین علامت ها است . نقل می شود که خوک سفید علامت نقره است اگر بچه خوک روی سنگ به صورت پراکنده حک شده جهتی را که خوک بزرگ نگاه می کند با جمع تمام خوکها باید بررسی شود . اگر خوک جلو و بچه خوکها پشت سرش صف ایستاده اند مسیری که همه اش آنجا را نگاه می کند را بررسی کنید. دفینه خوک سخت و در عمق زیاد است . از یک جهت نشان خوک و بچه ها با مرغ و جوجه ها شباهت دارند. اگر از این علامت ها دیدید به هیچ وجه خراب نکنید.

علامت خوک در دفینه یابی
pig

برای دریافت خدمات تعمیر و ارتقا دستگاه های گنج یاب، طلایاب و خرید و فروش انواع فلزیاب کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا