مقالات فلزیاب

عتیقه یاب

عتیقه یاب

کاوشگران زیادی به دنبال یافتن عتیقه، طلا، دفینه و انواع اشیای باستانی هستند اما فقط عده معدودی از آنها به اهداف خود دست می یابند و موفق می شوند که اهداف مد نظر خود را که در زیر لایه های زیاد خاک قرار گرفته است را کشف و شناسایی کنند. طبیعتا هر شخص شیوه جستجوی مختص به خود را دارد اما افراد و کاوشگران موفق در این زمینه یکسان عمل کرده و از یک روش استفاده می کنند. کاوشگران حرفه ای به منظور موفقت در کاوش های خود از انواع دستگاه های فلزیاب حرفه ای و قوی، انواع گنج یاب اورجینال و با کیفیت و عتیقه یاب ها استفاده می کنند اما باید به این نکته توجه کنید که از دستگاه های فلزیاب معمولی استفاده نکنید و حتما از کمپانی معتبر و دستگاهی که دارای قدرت تفکیک و تمایز بین فلزات باشد خریداری کنید.

عتیقه یاب
عتیقه یاب

عتیقه یاب ایرانی

یافتن اهداف ارزشمند، عتیقه ها، طلا و اشیای باستانی در ایران نسبت به سایر کشور های خارجی به چند دلیل به صورت دیگه ای انجام می پذیرد. به عنوان اولین مورد می توان به قدمت و تاریخچه کشور ایران اشاره کرد، این موضوع باعث می شود که دفینه های ایران در عمق بالایی قرار گیرند.

عمق بالای عتیقه های ایران باعث تفاوت در ساختار و سیستم دستگاه های فلزیاب می گردد، چرا که آنها باید قابلیت کاوش در اعماق بالا را داشته باشند و به قدر کافی باید نسبت به آن اشیا حساس باشند تا بتوانند آنها را به راحتی تشخیص و سنس کنند. مورد بعدی که باید مورد توجه قرار دهید،جنس خاک و آب و هوای مناطق ایران می باشد.

همانطور می دانید ایران کشوری دارای خاک معدنی و املاح بسیار زیاد می باشد، به همین علت دستگاه های خارجی توانایی کاوش در این مناطق را نداشته و دچار اختلال می گردند، از طرفی وارد کردن گنج یاب خارجی ممنوع و غیر قانونی می باشد، به همین علت پیشنهاد می دهیم که حتما از یک فلزیاب ایرانی قوی و حرفه ای استفاده کنید.

برخی از گنج یاب های حرفه ای

تلفن تماس جهت مشاوره رایگان و خرید انواع فلزیاب اصلی : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا