مقالات فلزیاب

طلا یاب

طلا یاب

دفینه یابی یکی از پر طرف دار ترین مشاغلی می باشد که بسیاری از افراد؛ به عنوان یک سرگرمی از آن استفاده می کنند. نتیجه این فعالیت؛ ارتباط مستقیمی با دستگاه طلا یاب دارد. همانطور که می دانید این روز ها برای هر فعالیت ابزارها و لوازم های مورد نیازی طراحی شده است که؛ به انجام دادن آن به راحت ترین شکل ممکن سریع ترین شکل ممکن؛ کمک می کند. دستگاه های فلزیاب و گنج یاب نیز؛ از همین دسته می باشند. این ابزارها باعث شده اند که؛ یافتن اهدافی که در چندین متری عمق زمین مدفون شده‌ اند؛ به راحتی قابل دسترس باشد. بسیاری از کمپانی ها؛ دستگاه های تولیدی خود را؛ با نام های دستگاه فلزیاب خارجی؛ به فروش می رساند. برخی دیگر نیز؛ به دلیل وارد کردن محصولات خارجی؛ آنها را با قیمت های بسیار گزاف و سنگین؛ به فروش می رساند.

طلا یاب
طلا یاب

دستگاه طلا یاب

همانطور که در بالا اشاره کردیم؛ یکی از مشکلات رایج در این عرصه؛ قیمت بالای این دستگاه ها می باشد. به دلیل سیستم ها و قابلیت های دستگاه ها دارند؛ با قیمتهای بسیار بالایی به فروش می رسد. در بعضی موارد نیز این دستگاه ها؛ تحت عنوان فلزیاب خارجی معرفی می ‌شوند. اما در اکثر موارد؛ به این صورت نبوده و صرفاً برای جذب مشتری و تبلیغات؛ از این ترفند استفاده می کنند و تمامی آنها فلزیاب ایرانی می باشد.

یکی از کمپانی ‌های فعال در این عرصه که تمامی محصولات خود را با استفاده از اجناس با کیفیت آلمانی طراحی و تولید می کند؛ کمپانی آی کا پی وی می باشد؛ که؛ با استفاده از تست های مختلف کیفیت محصولات خود و اورجینال بودن آنها را طی چند مرحله؛ به اثبات می رساند. این مجموعه موفق تمامی محصولات خود را؛ اعم از ارزانترین تا گرانترین؛ با گارانتی های یک ساله و پشتیبانی ۱۰ ساله به فروش می رساند. که در مجموع خریدار؛ یازده سال خدمات و پشتیبانی حرفه ای و لذت بخش را را تجربه خواهد کرد.

برخی  از دستگاه های تولیدی این مجموعه

  • طلایاب AJM BUGLE,
  • طلایاب AJM 13300,
  • طلایاب ZICCO X1,
  • طلایاب ANTARES,
  • طلایاب AUR 370

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا