مقالات فلزیاب

طلایاب RELIC تولید کمپانی فلزیاب بلغارستانی DeepTech

طلایاب RELIC

سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت ۱۳۳ امروز دستگاه فلزیاب رلیک محصول کمپانی گنجیاب بلغارستانی را به شما معرفی کنیم فلزیاب یکی از برترین فلزیاب ها در زمینه سکه یابی می باشد.

طلایاب RELIC
طلایاب RELIC

آیا شما به دنبال فلزیاب حرفه ای هستید اگر قصد خرید فلزیاب حرفه‌ای دارید ابتدا دست نگه دارد زیرا د طلایاب حرفه ای کاربردی برای افراد مبتدی ندارد اگر شما از افراد حرفه ای هستید که قبلا با فلزیاب کار نموده اید این فلزیاب مناسب شما می باشد اما اگر برای اولین بار است که می خواهید با فلزیاب کار نمایید بهتر است با یک برنامه مبتدی شروع کنید زیرا در دسته دسته‌بندی می‌شود و از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است اما دقت کاوش و یافتن هدف تنها به فلزیاب بستگی ندارد بلکه به نوع کار با فلزیاب بستگی دارد.

یکی از مسائلی که شما باید در هنگام خرید فلزیاب به آن دقت کنید فرکانس کاری دستگاه می باشد شما نمی دانید فرکانس پایین در دستگاه های فلزیاب یا فرکانس بالاتر در دستگاه فلزیاب به چه معنی است می توانید در ا باعث می شود تا دستگاه بسیار دقیق تر بتواند اهداف کوچک تر  را شناسایی کند در ادامه مشاهده کنید.

فرکانس کاری ۸ کیلو هرتز یعنی چه ؟

فرکانس کاری پایین دستگاه  فرکانس کاری پایین دستگاه به شما این امکان را می دهد که بتوانید اهداف کوچکتر را در عمق بیشتر پیدا کنید. هرچه فرکانس کاری دستگاه پایین‌تر باشد دقت کاوش بیشتر خواهد البته باید در نظر داشت هر چه فرکانیس کاری پایین تر باشد عمق کاوش نیز کاهش می یا بد. اما اگر فرکانس کاری دستگاه بالاتر باشد دستها می توان مجازات بزرگتر را در عمق بیشتر شناسایی کند.

برای تقویت کننده امور کاوش یا بوستر می باشد که می تواند عامل کاهش را تا حدی مناسب افزایش دهد این تکنولوژی انحصاری منحصر به این شرکت ارتباط دارد و هیچ کدام دیگر از شرکت فلزیاب این تکنولوژی را در اختیار ندارند.

دارای دو حالت مختلف برای کاوش می‌باشد که نحوه کار با فلزیاب را بسیار راحت و ساده می کند. حالت تمامی فلزات که شما می توانید تمامی فلزات را شکار کنید حالت شما فقط می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که مثلاً طلا را شناسایی کند

برخی از قابلیت های فلزیاب :

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا