مقالات فلزیاب

طلایاب و فلزیاب حرفه ای

طلایاب و فلزیاب حرفه ای

امروزه انواع دستگاه های فلزیاب حرفه ای و طلایاب های قدرتمندی در بازار وجود دارد. کاوشگران برای خرید یک گنج یاب با انتخاب های زیادی را در پیش رو دارد. برای هر کاوشگر با هر سلیقه و نظر؛ با هر نیاز و اهدافی این روزها چندین انتخاب و چندین دستگاه در بازار وجود دارد. کاوشگران به راحتی با دریافت مشاوره از یک مرکز مشاوره معتبر و از متخصصین این عرصه به راحتی قادرند تا به هر هدفی که در نظر دارند؛ دست یابند.

طلایاب و فلزیاب حرفه ای
طلایاب و فلزیاب حرفه ای

نحوه خرید طلایاب و فلزیاب حرفه ای

همانطور که در بالا بیان کردیم؛ بهترین و موثر ترین خرید فلزیاب؛ خریدی خواهد بود که با استفاده از دریافت مشاوره از کارشناسان و مهندسین خبره این عرصه باشد.

اهداف مختلف و یا کاوش در مکان های مختلف نیاز به استفاده از دستگاه های مختلف با سیستم های کاوش متفاوت و حتی قدرت و قابلیت های متفاوت خواهد داشت. داشتن تجربه در این راه می تواند بسیار موثر باشد. اما برای این که یک کاوشگر بداند در یک نقطه؛ نیاز به استفاده از یک دستگاه فلزیاب نقطه زن دارد یا یک فلزیاب تصویری؛ خرید و استفاده از یک یون یاب می تواند موثر باشد و یا یک فلزیاب پالسی؛ استفاده از چه کویلی می تواند کاوشی بهتر را رقم بزند؛ به طور حتم نیاز به تخصص دارد؛ تخصصی که کسب آن ممکن اما زمان بر خواهد بود. از این رو راحت ترین و مطمئن ترین راه؛ دریافت مشاوره می باشد.

طلایاب و فلزیاب حرفه ای
طلایاب و فلزیاب حرفه ای

یک کاوشگر برای خرید طلایاب و فلزیاب  چه انتخاب هایی دارد ؟

مدت زمان بسیار طولانی افراد به گنج یابی و دفینه یابی می پرداخته اند. اما در گذشته سختی های زیادی در این عرصه وجود داشته است. از همین رو عده بسیار معدودی وارد این فعالیت می شده اند. 

کشف اتفاقی دستگاه فلزیاب؛ یا بهتر است بگوییم استفاده اتفاقی این دستگاه و ابزار در حیطه گنج یابی؛ باعث شد این عرصه با تحولی بزرگ رو به رو شود. امروزه این عرصه و این ابزار ها به قدری پیشرفته شده است که اهدافی که دستیابی به آنها تنها در تصورات انسانها و کاوشگران امکان پذیر بود؛ به راحتی قابل دسترس بوده و می توان آنها را ردیابی و کشف کرد. فردی که قصد ردیابی و کشف دفینه را دارد؛ می تواند انتخاب های زیادی را در پیش رو داشته باشد؛ که این انتخاب می تواند با یک و یا چند دستگاه صورت پذیرد. که البته وجود دستگاه های فلزیاب مکمل این نیاز را برطرف کرده و تنها با استفاده از یک فلزیاب می توان تمامی نیاز های خود را بر طرف کنید. در انواع این دستگاه ها می توان به :

  • فلزیاب بوقی
  • فلزیاب تصویری
  • فلزیاب مکمل
  • اسکنر ها
  • ردیاب های آنتنی 
  • فلزیاب های شاقولی
  • یون یاب ها
  • فلزیاب های پالسی
  • فلزیاب موبایلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا