مقالات فلزیاب

طلایاب نقطه زن پالسی

طلایاب نقطه زن پالسی

دستگاه هاب گنج یاب دارای مدل های زیادی هستند اما در بین انواع مختلف و زیاد انها؛ دستگاه های پالسی دارای محبوبیت بیشتری هستند. علت آن هم قابلیت های زیادی می باشد که این دستگاه ها در بدست آوردن اهداف مختلف دارا می باشند. مهم ترین عامل موفقیت این سیستم ها توانایی آنها در سازگاری با محیط کاوش خود می باشند. در این مقاله می خواهیم یک دستگاه طلایاب و گنج یاب نقطه زن پالسی را که از دو سیستم حرفه ای نقطه زنی و پالسی به صورت مکمل بهره می برد را به شما معرفی کنیم. دستگاه هایی که از دو یا چند سیستم فلزیابی در کنار یکدیگر بهره می برند، فلزیاب مکمل نام دارند که در واقع ابدا کمپانی ikpv می باشند. به همین علت دستگاه انتخابی ما نیز ساخت همین کمپانی توانا می باشد.

طلایاب نقطه زن پالسی
طلایاب نقطه زن پالسی

طلایاب نقطه زن پالسی IKPV

کمپانی آی کا پی وی همواره از همان سال های آغازین فعالیت خود یکی از برترین و پیش رو ترین کمپانی ها و فعالان عرصه گنج یابی بود، به دلیل شرایط و نحوه قرار گیری خاصی که اهداف و دفینه های موجود در کشور ایران داشتند، این کمپانی تصمیم به ساخت دستگاه های فلزیابی شدند که نیاز های تمامی کاوشگران را رفع کرده و به خوبی از پس این وضعیت دفینه ها برآیند. به جهت یک کاوش حرفه ای در ایران، نیاز به چند دستگاه فلزیاب، غیر قابل انکار بود، اما این موضوع کاوشگر را با چند نکته اساسی رو به رو می کرد :

  • متحمل شدن هزینه های بالا
  • حمل و نقل سخت
  • کاوشی به مراتب سخت تر
  • زمان بر شدن کاوش ها
  • نیاز به کسب تجربه بسیار زیاد

با در نظر گرفتن موارد بالا این کمپانی تصمیم گرفت تا با طراحی دستگاهی که از توانایی و ویژگی های چند سیستم فلزیابی بهره می برد، بتواند گوشه ای از مشکلات موجود در این راه را مرتفع سازد.

 

فلزیاب مکمل AUR 370

این فلزیاب توسط جدید ترین متد های روز و با استفاده از بهترین سخت افزار ها توسط مجرب ترین کارشناسان طراحی و ساخته شده است. این دستگاه یک فلزیاب چند کاره حرفه ای می باشد که موفقیت هر کاوشگر با هر میزان از تجربه را تضمین می کند. همچنین این فلزیاب از سنسور های مگنومتر با کیفیتی اقدام به تصویر برداری می کند که حتی ریز ترینم جزئیات نیز به راحتی قابل رویت می باشد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا