مقالات فلزیاب

طلایاب موبایلی

طلایاب موبایلی

کاوش گنج و دفینه در تمامی کشور ها غیر قانونی می باشد. در کشور ما نیز به همین صورت می باشد. بسیاری از کاوشگران برای تجربه کاوشی راحت و سریع و بدون جلب توجه اقدام به خرید فلزیاب حرفه ای می نمایند؛ که امری صحیح و به جا می باشد. چرا که با استفاده از یک دستگاه فلزیاب قوی ؛ راندمان کاری افزایش یافته و کاوش با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. یکی از روش هایی که برخی از افراد انجام می دهند؛ استفاده از نرم افزار های طلایاب موبایلی می باشد. با ما با بررسی این موضوع همراه باشید.

گنج یاب موبایلی
گنج یاب موبایلی

طلایاب موبایلی چیست؟

در برخی از نرم افزار های مارکت؛ همانند گوگل پلی؛ شاهد به فروش رسیدن برخی از نرم افزار ها؛ مبنی بر گنج یاب و طلایاب هستیم . اما این موضوع کاملا بی پایه و اساس بوده و صرفا کلاه برداری می باشد. دستگاه های فلزیاب و طلایاب ها دارای سیستم های پیچیده ای می  باشند که کاهش حجم آنها در غالب یک موبایل با تکنولوژی امروزه امکان پذیر نمی باشد.

هرچند کمپانی های پیشرویی در این عرصه همانند کمپانی ikpv دستگاه های فلریابی را تولید کرده اند که؛ با استفاده از موبایل اقدام به ردیابی اهداف می کنند. اما به طور کلی روش استفاده از آن ها کاملا متفاوت با عقیده حاکم بر جامعه می باشد. روش استفاده از آن بدین صورت می باشد که کاوشگر؛ اجزای اصلی دستگاه و برد آن را با استفاده از کابل به موبایل خود متصل می کند و از دستگاه موبایل خود؛ صرفا به عنوان یک نمایشگر استفاده می نماید. این کار تاثیری در افزایش و یا کاهش قابلیت و قدرت دستگاه فلزیاب نخواهد داشت؛ اما می تواند تا حد زیادی باعث کاهش جلب توجه گردد. که هدف اصلی تولید این دستگاه می باشد.

 

برای خرید این محصول فوق العاده می توانید با شماره های 09917579030 و 09917579020 با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا