مقالات فلزیاب

طلایاب قوی

طلایاب قوی

استفاده از یک طلایاب قوی می تواند زمان کاوش را تا حد زیادی کاهش دهد. از طرفی راحتی زیادی را برای کاوشگر به ارمغان می آورد. دستگاه های فلزیاب دارای قیمت های بالایی می باشند. این ابزارهای مهم در گنج یابی به دلیل بهره ‌مندی از سیستم های پیچیده؛ دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. به همین دلیل باید در زمان خرید فلزیاب محصولی را انتخاب کرد که کاملا متناسب با نیازهای هر فرد باشد چراکه در اکثر مواقع کاوشگران شانس خرید برای بار دوم ندارند. در ادامه با برخی از فلزیاب های قوی ایرانی آشنا خواهید شد دلیل انتخاب و معرفی محصولات ایرانی در این مقاله؛ کیفیت بالای آن و بهره مندی از سیستم کاوش پالسی می باشد.

طلایاب قوی
طلایاب قوی

طلایاب قوی چیست؟

یک دستگاه قوی باید دارای یک سری معیارها و ویژگی های باشد. معیارها و ویژگی هایی همانند؛ عمق کاوش بالای ۳ متر؛ توانایی گنج یابی و کاوش در هر شرایط آب و هوایی؛ توانایی سازگاری با انواع خاکهای مختلف؛ قابلیت اتصال به کویل های مختلف؛ بهره مندی از یک باتری قوی؛ بهره مندی سیستم کاوش پالسی؛ توانایی تفکیک خوب؛ دارای سیستم نقطه زن و شعاع زن حرفه ای و مواردی از این قبیل می باشند.

در ادامه شما را با برخی از دستگاه ‌های فلزیاب حرفه ای آشنا خواهیم کرد که توانایی بالایی در در دستیابی به اهداف مدفون شده از دوران باستان دارند. این فلزیاب ها از محصولاتی می باشند که باستان شناسان و کاوشگران گنج از آنها برای گنج یابی و دفینه یابی استفاده می کنند. چرا که دارای عمق کاوش بالا و قدرت تفکیک و سیستم نقطه زنی بسیار قدرتمندی را دارا می باشد. به همین دلیل نیز کاوشگرانی که با استفاده از این دستگاه ها برای گنج یابی استفاده کرده ‌اند به صورت ۱۰۰ درصدی به موفقیت دست یافتند. 

  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب RICHEL M-40,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2,
  • فلزیاب LEOPARD 1000,
  • فلزیاب HOXNE

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا