مقالات فلزیاب

طلایاب قدرتمند

طلایاب قدرتمند

طلایاب ها یکی از مهم ترین ابزار های دفینه یابی و گنج یابی می باشند؛ به همین دلیل باید از قوی ترین دستگاه ها و از طلایاب های قدرتمند در این فعالیت استفاده شود. چرا که در کشور ایران؛ دفینه ها در اعماق بالایی قرار دارند. از طرفی خاک معدنی و املاح و موانع زیادی که در راه رسیدن به این اهداف وجود دارد؛ دستیابی به آنها و کاوش گنج را بسیار سخت کرده است. از این رو استفاده از یک فلزیاب و گنج یاب حرفه ای می تواند بسیار موثر و کاربردی باشد.

این روز ها سیستم های کاوش به قدری پیشرفته و قوی شده اند که هر کاوشگری به راحتی با مقداری کسب تجربه و تمرین؛ در صورت رسیدن به تسلط مورد نیاز؛ به راحتی می توانند به اهداف خود دست یابند. شرط موفقیت در کاوش گنج و دفینه؛ به موارد متعددی بستگی دارد؛ که به عنوان مهم ترین آنها می توان به انتخاب مدل و برند مناسب دستگاه فلزیاب و خرید صحیح آن و تمرین کافی و کسب تسلط بر نحوه استفاده از دستگاه فلزیاب.

طلایاب قدرتمند
طلایاب قدرتمند

تعدادی از طلایاب های قدرتمند ایرانی

  • طلایاب KOMATSU A-U-2
  • طلایاب LEOPARD 1000
  • طلایاب AUR 370 PLUS
  • طلایاب ANTARES
  • طلایاب AJM IMAGING
  • طلایاب RICHEL M-20
  • طلایاب DERAK 110

یک طلایاب قوی و خوب کدام است؟

اهمیت استفاده از دستگاه های فلزیاب قوی و با کیفیت؛ بر هیچ کس پوشیده نیست. با توجه به وضعیت دفینه های کشور؛ استفاده از یک دستگاه فلزیاب خوب می تواند در رسیدن به هدف های سخت بسیار موثر باشد. اما کاوشگران چگونه می توانند در میان انبوه دستگاه های فلزیاب که هر کدام دارای قابلیت های متفاوت و با ویژگی های متفاوت می باشند؛ یک دستگاه خوب و قوی را برای کاوش های خود انتخاب و خریداری کنند. در ادامه نکاتی را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت که می تواند حتی بی تجربه ترین افراد را نیز در این مرحله از کاوش؛ یاری دهد.

طلایاب قدرتمند
طلایاب قدرتمند
  • ویژگی های یک طلایاب قدرتمند

دارای عمق کاوش بالایی باشد

دارای کیفیت ساخت خوبی باشد

دارای قابلیت نقطه زن باشد

سیستم تفکیک در نقطه داشته باشد

اهداف را در خاک های معدنی تشخیص دهد

عملکرد با ثباتی در تمامی مکان ها داشته باشد

دارای قیمت مناسبی باشد

دارای گارانتی و ضمانت معتبر باشد

امکان تعمیر و یا ارتقا را داشته باشد

از سیستم کاوش پالسی بهره ببرد

نکته آخر :

تمامی نکات و مواردی که می تواند شما را در تجربه یک خرید خوب و موفق و همچنین در کاوشی صحیح یاری دهد را در سطر های بالا متذکر شدیم. اما اگر همچنان برای برخی از عزیزان سوال یا سوالاتی به وجود آمد و یا در خرید انواع فلزیاب نیاز به مشاوره و یا راهنمایی داشتند؛ همواره می توانید با شماره های موجود در این مقاله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا