مقالات فلزیاب

طلایاب دست ساز

طلایاب دست ساز

گنج یابی و یافتن گنج یکی از وسوسه هایی می باشد که؛ همواره انسان بدان دچار بوده است. طبیعی نیز می باشد؛ چرا که علاوه بر لذت و هیجان بالایی که دارد؛ می تواند بسیار سود آور نیز باشد. یکی از مهم ترین و پر رنگ ترین وظایف را در دفینه یابی؛ دستگاه های گنج یاب و فلزیاب دارند. به همین دلیل این دستگاه ها به یکی از پر فروش ترین ابزار ها در این عرصه بدل شده اند. امروزه کمپانی های زیادی در تولید این ابزار ها فعال می باشد. به دلیل پیچیدگی های زیاد و ظرافتی که این ابزار ها در ساخت و طراحی دارند؛ دارای قیمت های بالایی می باشد. به همین دلیل برخی از کاوشگران به دلیل قیمت پایین طلایاب های دست ساز؛ به خرید آن ها روی آورده اند. با ما با بررسی این موضوع همراه باشید.

طلایاب دست ساز
طلایاب دست ساز

خرید طلایاب دست ساز

امروزه کمپانی های زیادی در این عرصه فعال می باشد. کمپانی هایی که دارای سابقه بیش از چند دهه می باشند. اما بسیار مشاهده می شود که؛ دستگاه هایی توسط آن ها تولید می شوند که؛ دارای ایرادات و خطا های زیادی می باشند. حال شما تصور کنید از یک فرد که در یک کارگاه غیر مجاز و بدون تخصص های کافی؛ صرفا از روی تجارب شخصی خود و یا؛ به واسطه کپی برداری؛ دستگاه هایی را تولید و به فروش می رسانند.

به طور قطع؛ حتی خرید این گونه فلزیاب و گنج یاب ها؛ حتی با قیمت های بسیار پایین نیز؛ تنها باعث شکست و ناکامی شما در کاوش خواهد شد. صرف نظر از این موضوع که می تواند زیان های مالی به مراتب بیشتری را به شما وارد کند. از طرفی نکته با اهمیت دیگری که در این مورد وجود دارد؛ نداشتن گارانتی این دستگاه ها می باشد.

همان طور که در ابتدای این مقاله بیان کردیم؛ این دستگاه ها؛ دارای ظرافت های زیادی می باشند؛ از طرفی محیط های کاوش دارای سختی های زیادی می باشند. سخت هایی که توسط آب و هوا و محیط وجود دارد؛ باعث می شود تا؛ وجود گارانتی به یکی از ضرورت های با اهمیت تبدیل شود؛ تا در مواقع لزوم بتوان از آنها استفاده و بهره برد.

برخی از دستگاه های گنج یاب اصل با ضمانت و گارانتی 11 ساله

  • فلزیاب ANTARES،
  • فلزیاب MobiFuture،
  • فلزیاب COBRA XS،
  • فلزیاب ZICCO X1،
  • فلزیاب DERAK 110،
  • فلزیاب AJM 13300،
  • فلزیاب AJM BUGLE،
  • فلزیاب TACHAR T1

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا