مقالات فلزیاب

طلایاب خارجی

طلایاب خارجی

یکی از الزامات یک کاوش موفق استفاده از ابزار های مناسب طراحی شده به همین منظور می باشد. از جمله این ابزار می توان به دستگاه هایی نظیر انواع ردیاب های آنتنی، شاغول ها گرفته تا انواع فلزیاب های حرفه ای و گنج یاب های با کیفیت و پیشرفته ای که به همین منظور ساخته و ابداع شده اند. کشور های بسیاری دارای پیشینه زیادی در این زمینه هستند. اما بسیاری از  کاوشگران علاقه زیادی به استفاده از فلزیاب ایرانی در کاوش های خود نداشته و بیشتر به کاوش با فلزیاب و طلایاب خارجی راغب می باشد. به همین دلیل می خواهیم در رابطه با انواع دستگاه های خارجی با شما صحبت کنیم و در ادامه تعدادی از برترین فلزیاب های موجود در جهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

طلایاب خارجی
طلایاب خارجی

بررسی ماهیت طلایاب های خارجی

دستگاه های ردیاب دفینه و گنج یاب خارجی و انواع آشکار ساز های فلزات ارزشمندی که در کشور های خارجی و در کمپانی های معروفی همچون ماکرو، بانتی هانتر، جی پی ایکس تولید می شوند دارای کیفیت های بالا و عملکرد های فوق العاده می باشند. و به راحتی می توانند تمامی اهداف شما را ردیابی و نیاز های شما را برطرف کنند و به خوبی حس یک کاوش حرفه ای را به شما انتقال دهند.

اما یکی از موارد اصلی و مهمی که کاوشگران به آن توجه نمی کنند شرایط اقلیمی کشور های مختلف می باشد. کاوشگران ویدئو و تصاویر کاوش با این دستگاه ها را توسط اپراتور های خارجی و در کشور تولید کننده مشاهده کرده و بر اساس آن  به استفاده از آنها علاقه مند می شوند. اما نکته ای که بسیاری از کاوشگران از آن اطلاعی ندارند وابستگی شدید این دستگاه ها به محیط و شرایط کشوری و منطقه می باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع که کشور ما دارای تحریم های شدید می باشد و از طرفی کاوش در کشورمان غیر قانونی بوده و به همین دلیل سازندگان فلزیاب های خارجی قادر به تولید دستگاه های خود با توجه به وضعیت منطقه و دفینه های ایران را ندارند. به همین دلیل دستگاه های تولید آنها دارای حداکثر عملکرد و راندمان خود نمی باشد. و کاوش با آنها به طور قطع اگر با شکست مواجه نشود نتیجه دلخواه را به دنبال نخواهد داشت.

تعدادی از بهترین فلزیاب های موجود

  • DERAK 116
  • RICHEL M-10
  • AJM 13300
  • ANTARES
  • ZICCO X2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا