مقالات فلزیاب

طلایاب حرفه ای پالسی با عمق بالا

طلایاب حرفه ای پالسی با عمق بالا

دستگاه طلایاب که با نام گنج یاب نیز شناخته میشود به فلزیابی اطلاق میشود که علاوه بر قابلیت تشخیص فلزات میتواند طلا بودن یا نبودن فلز یافت شده را نیز تشخیص دهد و به عبارتی فلز با ارزش را از بی ارزش تمایز دهد.این ویژگی را میتوان اصلی ترین قابلیت برای دفینه یابی و گنج یابی دانست. برای کاوشگران حرفه ای علاوه بر عمق کاوش فاکتورهای دیگری نیز مهم است که از آن جمله میتوان به قدرت تفکیک ، ثبات و پایداری ، درصد خطا  و بالانس بودن دستگاه فلزیاب اشاره کرد. هرکدام از فاکتور های یاد شده در دقت و صحت عملکرد دستگاه تاثیر زیادی داشته و اینگونه نیست که هرچه عمق نفوذ فلزیاب بیشتر باشد پس دستگاه بهتری است بلکه یک دستگاه طلایاب حرفه ای باید مجموعه ای از تمامی ویژگی های بالا باشد.

طلایاب حرفه ای تصویری
طلایاب حرفه ای پالسی با عمق بالا

طلایاب تصویری به دستگاهی گفته میشود که علاوه بر جداسازی طلا از سایر فلزات قادر است تا تصویری تخمینی از فلز در زیر زمین را نیز ارائه دهد. این کار با استفاده از نرم افزار ویژوالایزر انجام میشود که در پست های قبل آموزش استفاده از آن را قرا داده ایم. تصویر خروجی علاوه بر نشان دادن عمق حدودی هدف قادر است تا ابعاد و شکل حدودی را نیز به اپراتور فلزیاب نشان دهد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که قبل از شروع به کار با دستگاه طلایاب باید مد نظر داشت این است که تنظیمات گنج یاب به درستی انجام شده باشد و اپراتور دارای تجربه کافی بوده و از مهارت لازم برخوردار باشد. اگر در کار با فلزیاب مبتدی هستید پیشنهاد میشود تا مقاله آموزش کار با فلزیاب را مطالعه کنید.

برتری های طلایاب پالسی نسبت به مدل های دیگر

طلایاب پالسی علاوه بر داشتن قدرت تفکیک از قدرت نفوذ بسیار خوبی نیز برخوردار است که همین عامل سبب کاربرد روز افزون آنها در ایران میشود زیرا سیستم کارکرد پالسی در زمین های معدنی مانند خاک ایران بسیار بهتر از سیستم های VLF کار میکند و به دلیل بالا بودن عمق دفینه های ایران استفاده از آنها پیشنهاد میشود. برای خرید طلایاب حرفه ای پالسی میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و دستگاه خود را در کمتر از ۲۴ ساعت در سراسر ایران تحویل بگیرید. تمامی دستگاهها دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند.

آدرس فروشگاه طلایاب حرفه ای : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱

شماره های تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ – ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا